Skocz do zawartości

Jaki Gaz do 320i?? e36 1992r.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam problem. Kupiłem sobie bmke 320i 6 cylindrów i chcę wstawić gaz ale koleś woła sobie 4100 za sekwencje a ten zwykły 2200 tylko że ten zwykły strzela podobno i może nieźle popsuć kolektor. jak kupie sekwencje to mi się nie zwróci bo go sprzedam na jesieni. A jak kupie zwykły to nie będzie odchodzić. Co zrobić może znacie kogoś kto się na tym zna? Albo jakiś dobry zakład żeby tanio w miarę było. Jest jeszcze jedna opcja jakiś koleś sprzedaje bardzo tanio zestaw SEKWENCJE na Allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=88805556 ale ci od gazu źle o tym mówią. Edytowane przez matcym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System jest przyzwoity ale co do zakupu na Allegro to raczej odradzam chyba, że z montażem (może być problem z uznaniem gwarancji). Ta instalacja z allegro to sam "przód" do auta 4cyl. do tego trzeba dokupić zbiornik, wielozawór, "miedź", zainstalować w samochodzie.

To jest polski produkt http://www.ac.com.pl/autogaz/stag200/

Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa. ja mam teraz II gen ale przy takiej cenie bym wywalił wszystko spod maski wielozawór i cała reszta zostanie tylko to wiec nie było by duzo roboty.

 

trzeba znalezc jakis warsztat który to zakłada albo kogos co ma cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System jest przyzwoity ale co do zakupu na Allegro to raczej odradzam chyba, że z montażem (może być problem z uznaniem gwarancji). Ta instalacja z allegro to sam "przód" do auta 4cyl. do tego trzeba dokupić zbiornik, wielozawór, "miedź", zainstalować w samochodzie.

To jest polski produkt http://www.ac.com.pl/autogaz/stag200/

 

sorry za OT: czy foto przy twoim profilu to super ETA z glowica 2,5 ?? :?: bo jestem pod wrazeniem :mrgreen: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT: czy foto przy twoim profilu to super ETA z glowica 2,5 ?? :?: bo jestem pod wrazeniem :mrgreen: :clap:

Nie to BMW 530D (E39) mojego kolegi jak zrobi się cieplej wrzuce moją fote :D :roll2:

Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja mam instalacje 2 generacji w bmw 320i 93r plastikowy kolektor. Do tej pory strzelił morze ze trzy razy nic sie nie stało. Spadek mocy jest olbrzymi autko po przekroczeniu 4 tyś obrotów to praktycznie nie przyśpiesza. Jak masz kase to załurz 4 generacje podobno autko chodzi tak sami jak na bęzynie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiem sie w innym stylu mam gaz 2 generacji zakładany przez firme elpigaz może gdzieś znana i auta działa super nie szczeliło nic ani razu, spalanie ok 10 -11 litrów w jeżdzie miejskjej ale z niwielkimi korkami male dystanse. Auto wkreca sie na obroty momentalnie i pruje praktycznie do końca obrotomierza bez niczego przy 4,5 konkretnie dalej przyśpiesza. A to wszystko w małym dość silniku M40 1.8. Sekwencja napewno lepsza ale nie za 2,5 wiecej tak można dać w nowym czyli 3-4 letnim aucie a nie 12-latku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.