Skocz do zawartości

BMW e90 320 VIN WBAVC31090KT69826


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Znalazłem tą stronę przypadkiem, ale skoro chcę wstąpić do klanu posiadaczy aut z Bawarii, to stwierdziłem, że napiszę.

Być może ktoś oglądał, może ktoś coś wie, a może jakaś dobra dusza rozkoduje mi VIN?

Auto z tego linka:

http://otomoto.pl/bmw-320-C29568773.html

 

przebieg to ponad 300k

Chcę kupić auto, które będzie jako drugie w rodzinie, więc przebieg mnie nie przeraża (nie spodziewam się zrobić tym samochodem więcej, niż 5-10 tyś rocznie), a z drugiej strony to nie jest podejrzane 50 czy 100 tyś w 8-letnim samochodzie.

Czy warto się tym autem zainteresować?

Edytowane przez kerth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Numer podwozia WBAVC31090KT69826

Kod typu VC31

Typ 320D OL (EUR)

Typoszereg E E90 ()

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M47/T2

Pojemność skokowa 2.00

Moc 120

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor TITANSILBER METALLIC (354)

Tapicerka STOFF FLUID/GRAU 60 (ALAD)

Data prod. 2005-03-08

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S2BHA LM RAEDER DOPPELSPEICHE 156 Obr. BMW, st. le. podw. spr. 156

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S4ADA INTERIEURL. ALU. LAENGSSCHLIFF FEIN Listwy wewn. alum., szlif. wzdłuż. dr.

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Wersja językowa, włoski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa w jęz. włoskim

S8SBA LAENDERSPEZ. TELEMATIKFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zamierzasz robić takie przebiegi jak piszesz, to zakup diesla jest zupełnie nietrafiony. szczególnie już tak wyeksploatowanego i mającego fatalną opinię.
sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci za odpowiedź.

Może się zdarzyć, że będę robił tym autem dłuższe trasy (w momencie, kiedy będzie musiał z jakiegoś powodu zastąpić okresowo główny samochód) - stąd pomysł na Diesla.

Nie chcę wydawać góry pieniędzy na drugie/zapasowe/żony auto, a chciałbym, żeby było noo fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zamierzasz robić takie przebiegi jak piszesz, to zakup diesla jest zupełnie nietrafiony. szczególnie już tak wyeksploatowanego i mającego fatalną opinię.

 

M47 i fatalna opinie? Gdzie Ty żyjesz? i czego się naczytałeś? Owszem ma pewne problemy jak KAŻDY INNY nowoczesny turbodiesel, ale na pewno nie ma opinii fatalnego tym bardziej jak był produkowany przez 6 lat ze zmianami.

 

Pewnie po takim przebiegu ma zrobione koło dwumasowe, turbo itd więc jeśli jest zadbany na obecny moment to czemu nie kupować? szczególnie jeśli cena bardzo atrakcyjna a ze zdjęć wygląda ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRzebieg nie odstrasza, ale jak mozesz pisac, że ze zdjęc wygląda ok, jak to lepionka kolorowa. Jak juz malowac to dobrze i estetycznie a tu na pierwszy rzut oka masz: inny odcien przedni lewy blotnik kierowcy, tylny prawy blotnik zle sklepany lub wymieniony ale to tez mozna poprawic. Chromy wokol szyb tez dolozone jak sie nie myle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRzebieg nie odstrasza, ale jak mozesz pisac, że ze zdjęc wygląda ok, jak to lepionka kolorowa. Jak juz malowac to dobrze i estetycznie a tu na pierwszy rzut oka masz: inny odcien przedni lewy blotnik kierowcy, tylny prawy blotnik zle sklepany lub wymieniony ale to tez mozna poprawic. Chromy wokol szyb tez dolozone jak sie nie myle.

 

Fakt faktem nie zwróciłem uwagi na karoserię. Pisząc wygląda ok miałem raczej na myśli wnętrze które wygląda dosyć dobrze. A co do kolorów, to niestety to wygląda tak, że szczególnie w krajach typu Francja, Włochy (DE również) mało kto bawi się w cieniowanie bocznych elementów i potem wychodzą takie kwiatki, szczególnie na kolorze srebrnym który uwidacznia inne odcienie. Określenie, sklepany/szplachowany patrząc tylko na zdjęcia jest grubą przesadą :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Określenie, sklepany/szplachowany patrząc tylko na zdjęcia jest grubą przesadą :norty:

 

Jedz i zobacz prawy tylny blotnik, szczegolnie przy drzwiach ile mikronów Ci pokaze, ale to tez nie skresla auta jak tylko blotnik był wduszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kupiłem. Zobaczymy co dalej.

Przebarwienie na na błotniku - błotnik przemalowany, ale szpachli pod spodem niet (ponoć lakier został uszkodzony).

Lekko źle spasowany zderzak, ale bez szaleństw. Środek mocno zapuszczony - będzie co robić.

Niestety dzień po zakupie (takie mam szczęście, więc nie posądzam sprzedającego o spisek) padł 1 xenon.

 

Auto sprowadzone było oczywiście uszkodzone - ale też bez szaleństw - prawy bok był przerysowany i robiony.

Mechanicznie - parę rzeczy do zrobienia, ale nic, co by dużo kosztowało, albo zagrażało bezpieczeństwu (no poza 1 rzeczą - czujnikiem (matą) w fotelu pasażera).

Przede mną jeszcze oczywiście full zabawa ze zmianą filtrów, olejów i pewnie miliona rzeczy o których teraz nie myślę. Dla spokoju też wymienię odmę i przeczyszczę EGR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Koledzy nie wiem czemu się tak czepicie, przecież cena jeśli dobrze pamiętam sugerowała autko do roboty ;) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po jakimś czasie - roboty było więcej, niż się spodziewałem (nawet niż sprzedawca się spodziewał), ale na szczęście ze sprzedawcą się dogadaliśmy.

Hitem sezonu była pompa vacuum uszczelniona silikonem.

 

Na razie mechanicznie jest już nieźle (zostały dosłownie drobiazgi. Największy, to podgrzewacz paliwa), optycznie - jeszcze odrobina pracy się przyda. Szczególnie w środku.

 

Mnie tam się auto podoba.

Najważniejsze dla mnie, że podłużnice są OK, rama prosta i brak tego typu niespodzianek.

 

P.S.

Największe moje zdumienie, to, że wiele części było taniej w salonie BMW, niż na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.