Skocz do zawartości

E46 320d 2003r Lubin WBAAS71040FY18783


Rekomendowane odpowiedzi

Jak na moje oko luzik, trzeba być marudą aby sie czepiać... :norty: ok gałka jest plastkowa, a powinna być skórzana hehe. Wyposażenie masz w treśći ogłoszenia. Na przyszłość tu masz instrukcję jak samemu sobie rozkodować vin: viewtopic.php?f=44&t=182523

 

Jak na 10latka bardzo fajne autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa mi się pytanie że może to być auto np zalane albo popowodziowe gdyż jak wszyscy wiemy w niemczech teraz troche ich pozalewało?

 

No tak teraz wszystkie sprowadzone beda po zalaniu i zadnych innych nie oplaca sie przywiezc, u nas sa super magicy w tydzien posprzataja wyszuszą i już, a niemądry sprzedawca wziął na siebie odpowiedzialność opłacając ją a nie sprzedając na niemca.. :mad2: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ciut za wcześnie jak na topielca. Tak szczerze jakbym teraz szukał e46 i znalazł taki egzemplarz to już bym siedział w aucie jadąc na oględziny. Każdy ma inne wyobrażenie co do 10 letnich aut, ale w tym przypadku naprawdę trzeba być ekstremalnym marudą aby sie czepiać. Gałka do wymiany za jakieś 280zł, ori dywaniki za jakieś 450zł i masz auto jak z prospektu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, kolego. Ludzie wymagają stan jak z salonu za 10% jego wartości początkowej. Ponadto e46 nie jest nawet fabrycznie dobrze/idealnie spasowane, patrz. błotnik-listwa ozdobna/przednie drzwi. Brać na oględziny do warsztatu i kupować, a jak nie to ...

 

http://img203.imageshack.us/img203/3686/premiumselection.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach wygląda bardzo obiecująco ;) , oby mechanika była na dobrym/bardzo dobrym poziomie ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie auto w bdb stanie bezwypadkowe od nowości posiadało jednego właściciela w Niemczech.Przebieg potwierdziłem wysyłając meila do salonu któy serwisował to bmw i potwierdzili oni mój przebieg.Była wymieniona turbina dzięki temu auto jest bardzo dynamiczne co w połączeniu ze skrzynią 6cio biegową pozwoliło osiągnąć spalanie 4,3l na 500 przejechanych kilometrach.W aucie zauważyłem że ksenony słabo świecą a posiadam lampy zkw w których lubi wypalać się odbłyśnik( może ktoś mógłby polecić kogoś na pomorzu kto by się tym zajął?) oraz proszę o poradę czym najlepiej odświeżyć skóry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu bo autko bardzo fajne :cool2: Niestety obawiam się, że jak podliczysz spalanie z dystrybutora to już nie będzie tak różowo :wink: sam byłem zachwycony jak wracając po zakupie do domu BC wskazał spalanie poniżej 4l/100km :norty: niestety kłamał, ale tak czy siak 320d spala mało - w trasie realnie mniej więcej tyle co yaris 1.0

 

Nie znam sprawdzonego sposobu na odświeżenie tej tapicerki. To nie jest skóra tylko plastik :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzięki za rady.Zapomniałem dodać że auto jest bezwypadkowe i te naklejki z reflektorów z 2003 są oryginalne.Wszędzie czujnik pokazywał w okolicach 76um natomiast w drzwiach kierowcy poniżej klamki pokazywało w okolicach 270um i tylko w tym jeddnym miejscu coś się mogło dziać co mnie bardzo cieszy gdyż bardzo ciężko znaleźć auto 10 letnie w takim stanie i co najważniejsze jeszcze w Polsce tym bardziej że sprowadzone więc wycieczka 500 km w jedną stronę się opłaciła mimo że nie miałem nadziei że zakupie.Dla ciekawostki dodam że auto pochodzi z Dingolfing gdzie mieści się największa fabryka BMW tj. 80 km od Monachium :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.