Skocz do zawartości

[e87] 118d 2005 Tajemniczy swist (nagranie mp3)


dobrychlopakkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od dluzszego czasu mam problem , podczas jazdy slysze dziwny swist dochiodzacy jakby z kola lub kol , nie moge go zidentyfikowac a jest bardzo glosny i strasznie zwraca uwage... Prosze o jakies sugestie.

 

W przeciagu 6 miesiecy zmianiane byly : drazek kierowniczy lewy, amortyzatory przod , wachacz, sworzen , hamulce przod komplet , sprzeglo .. nie wiem czy to moglo by byc cos wspolnego..

 

Dzwiek jest slyszalny podczas gdy sie rozpedze i auto jedzie pedem bez dotykania gazu a gdy lekko przychamowuje dzwiek sie ucisza...

 

Przepraszam za interpukcje ,pisze z komorki.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dobrychlopakkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewien,że to nic z osprzętu wewnątrz kabiny? Jakiś luz przy szybie,uszczelka? Dla mnie to jest dźwięk tego rodzaju,ale nie sugeruj się tym-nie wypowiedzą się ci co znają się na rzeczy lepiej ode mnie.

MIKE


"Pokazał taki międzynarodowy gest pokoju i przyjaźni, środkowym palcem" M.Sokół o geście Nicka Heidfelda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Nie jest to przypadkiem ten słynny wentylator od nadmuchu powietrza? Spróbuj ustawić go na 0. U mnie czasem tak zaświszczy przy ostrych zakrętach albo hamowaniu - zapiszczy i przestanie.

Pozdrawiam!

Mam do sprzedania 2 szt. felgi M-pakiet WZ 400 R18 9Jx18H2 IS 42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Dźwięk na 100% z zewnątrz, staje się coraz bardziej głośny i wkurzający bo zwracam uwagę przechodniów :)

 

szczególnie słyszalny jak np jadę na 3-4 biegu, na niskich obrotach rozpędzony nie dodając w tym czasie gazu, gdy samo auto jest najcichsze wtedy to dźwięk narasta i jest staje się najgłośniejszy ...

 

help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Z objawów które opisujesz można wnioskować że to hamulce.A konkretnie zapieczony tłoczek który się nie cofa tak jak powinien lub krzywa tarcza hamulcowa.Proponuje rozebrać hamulce sprawdzić tarcze i tłoczki.Przesmarować klocki smarem miedziowym oczywiście w miejscu współpracy tłoczka z klockami bo tam powstaje ten pisk.Wnioskuje to z tego że napisałeś że po lekkim naciśnięciu hamulca pisk ustaje.Jesli wciśnięcie sprzęgła nie powoduje żadnej zmiany,wyciszenia tego pisku to przyczyny szukałbym w hamulcach.Ale to tylko moje domysły różne rzeczy się zdarzają.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.