Skocz do zawartości

forum umarło!!!!!!!!


wyplosz1484

Rekomendowane odpowiedzi

kiedys miałem e32 i forum tetniło zyciem! teraz prawie rok puzniej jak mam e38 nic sie nie dzieje tutaj! sporadycznie ktos odpisze na posta udzieli jakis informacji czy wogule pomoze! ci co troche sie orietuja w tematach usterek takich aut maja wszystko w d...e a ci co szukaja odpowiedzi na swoje poroblemy prubuja pomagac ale im nie zawsze wychodzi. lipa z tym forum i tyle!!!! pozdrawiam tych co sie znaja lub przerabiali ruzne tematy a nie chce sie im napisac kilka słow i pomuc innym!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem umierających forów jest ogólnie znany i wynika on najczęściej z obniżającego się poziomu intelektualnego użytkowników. Czasem wystarczy, że pojawi się jeden półgłówek i w krótkim czasie forum umiera.

Mnie na przykład bardzo drażnią posty najeżone błędami ortograficznymi. Jeden czy dwa błędy są akceptowalne, ale jeżeli post ma tyle błędów, że wygląda jak gówno oblepione muchami, to ja z reguły unikam doradzania, bo wychodzę z założenia, iż jeżeli ktoś jest tak tępy, że nie pojął podstawowych zasad ortografii, to szkoda mojego wysiłku, gdyż pewnie będzie miał problemy ze zrozumieniem moich rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bijesz do mnie o błedy to jakos mnie to nie rusza. robie błedy i nie jestem jedyny. a jak ktos nie ma ochoty pomagac bo juz ze swoim autem zrobił co musiał i ma wyje.... na innych wtedy jest tempy! zamiast zabłysnac inteligecja i wiedza o jakims problemie i komus cos podpowiedziec to ma w dupie. wiec teraz kto jest bardziej wartosciowym forumowiczem ten co robi błedy ale cos prubuje z własnego doswiadczenia pomuc czy mistrz ortografi majacy proszacych o pomoc w dupie?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pisanie można porównać ze zwykłą rozmową twarzą w twarz.

 

Pisanie niepoprawne - rozmowa z żulem gdzie zamiast przecinków jest słowo na K itp. Na początku wydaje się śmieszne lecz po dłuższym czasie staje się monotonne i od słuchania głowa boli. Rozmawiając wydaje ci się, że gościu ma cię w dup**.

 

Pisanie poprawne - rozmowa z kimś kto wie co to kultura, nie męczy i chce się rozmawiać dalej z przyjemnością.

 

Sam mam problemy z dysleksją, ale starczy zainstalować wtyczkę do przeglądarki która podkreśla błędne wyrazy czy sugeruje poprawne. Więc nie dziwcie się, że niektórzy z czytaniem takich postów dają sobie spokój.

 

A co do śmierci, to największe forum o bmw w Polsce, a co za tym idzie ciężej się zgrać klubowiczom i jakoś bardziej zintegrować. Zawsze łatwiej to idzie na kameralnym forum np. jakiegoś modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odechciewa się wchodzić tutaj i czytać cokolwiek ze względu na poziom wypowiedzi. Wystarczy przeczytać posty 2-3 użytków spamujących każdy temat i masz odpowiedź. Zadajesz pytanie a odpowiada Ci koleś który kupił e38 żeby palić kapcia i rozwalać się po rowach. Chwali się swoimi wybrykami i tym co zepsuł i w jaki sposób. Potem marudzimy że nasza marka ma renomę dresiarni. Wystarczy jeden osobnik który tak się zachowuje na drodze i przypina się łatka. Ja nauczyłem się jednego. Jeśli mam problem szukam po forum w postach, z reguły co mogło się wydarzyć z autem już zostało tutaj opisane. W innych wypadkach pisz do użytkowników którzy mają doświadczenie w temacie co widać po ich wpisach. Na siłę nikogo nie nawrócisz. Jak zbanujesz to się zaloguje jako ktoś inny z innym nickiem i będzie robił to samo. Mam tylko nadzieje że to minie za jakiś czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.