Skocz do zawartości

[BMW E91 320D LCI] choinkowe autko [SPRZEDANE]


choina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie te 162 wyglądają w czerni :)

Jeśli chodzi i końcówkę - miałem cały czas dylemat czy sztukować jakąś dwururkę czy ori nakładkę w czarnych chromie.

Fajnie wyszło :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze nakładka daje rade :) Tez miałem dwu rurkę robić ale oszukiwanie samego siebie ze ma się większy silnik jakoś mi nie leży :grin: W dodatku pozbywam się srebrnych elementów wiec ta mi bardziej podpasowala

 

Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jeśli masz już myjkę Karchera to koszt pianownicy jest w sumie niewielki - pianownica ori Karchera plus 5L aktywnej piany K2 - 100 zł.

 

To już nie można na własnym ogrodzie umyć auta?

 

 

Z tego co wiem to nie. :roll: Oczywiście nikt za bardzo tego nie respektuje ale jak się trafi wredny sąsiad i Straż Wiejska w okolicy to może być mandacik. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz już myjkę Karchera to koszt pianownicy jest w sumie niewielki - pianownica ori Karchera plus 5L aktywnej piany K2 - 100 zł.

 

To już nie można na własnym ogrodzie umyć auta?

 

 

Z tego co wiem to nie. :roll: Oczywiście nikt za bardzo tego nie respektuje ale jak się trafi wredny sąsiad i Straż Wiejska w okolicy to może być mandacik. :roll:

 

Przeczytałem parę różnych informacji na ten temat i ponoć to zależy od rozporządzenia konkretnego miasta/gminy czy takie mycie auta jest dozwolone czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego, że nie dostał za telefon:p 2x za duzo o ok.25km/h czyli 4 ptk za jedną fote:)

 

Gdzie Cię zlapali?? Weź poczytaj bo z tego co słyszałem zdjęcia z fotoradarów straży miejskiej sa niezgodne z prawem :)

 

Są niezgodne jak ci zrobią zdjęcia z masztu. Jak w kubła na śmiecie lub innego trójnoga to są zgodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego, że nie dostał za telefon:p 2x za duzo o ok.25km/h czyli 4 ptk za jedną fote:)

 

Gdzie Cię zlapali?? Weź poczytaj bo z tego co słyszałem zdjęcia z fotoradarów straży miejskiej sa niezgodne z prawem :)

 

Są niezgodne jak ci zrobią zdjęcia z masztu. Jak w kubła na śmiecie lub innego trójnoga to są zgodne.

 

Ok dzięki za wyjaśnienie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.