Skocz do zawartości

[E83] Aux in


panorafix

Rekomendowane odpowiedzi

Z kabli wyprowadzonych pod schowkiem w podłokietniku do której kostki się podłączyć żeby uzyskać opcję podłączenia np mp3.Albo czy jak kupię gniazdo od Bmw Aux in i wepnę w tą kostkę to zadziała?http://img.tapatalk.com/d/13/05/31/esyvyha3.jpg

 

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są kable od zmieniarki,a w E46 jest taka opcja a tu nie wiem która kostka za to odpowiada.Na portalu aukcyjnym jest parę ori gniazdek od innych modeli Bmw na tą mniejszą płaską.Ale właśnie nie wiem czy to zatrybi.

 

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://homepage.ntlworld.com/richard.parkinson7/BMW/AUX-PINOUT.jpg

http://forum.e46fanatics.com/attachment.php?attachmentid=84801&d=1089824621

 

B1 jest dla e83 (rds business cd)

Edytowane przez e39tds
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To generalnie jakby zastępuje sprzedawane emulatory...no taka opcja jak ktoś chce się pobawić w elektronika...zawsze byłem przekonany,ze taka kombinacja nie zadziała :wink: :wink:

 

Masz tak u siebie zrobione jak rozumiem ??

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie zadziała :( :( To musi być wg mnie dokodowane do wyposażenia auta jeśli chodzi o ori ew. radio z taką opcją ale popatrz sobie tutaj

 

http://www.bmw-planet.com/diagrams/release/de/

 

Z tego linku wiem, że kabel b1.

Kabel którego schematy zamiściłem, podpina się do radia (prawe gniazdo 12-sto pinowe, patrząc na radio od tyłu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zacząłem się dobierać do radia i stanąłem na nawiewach, już nie wspominając o tym że ułamałem dwa zaczepy, te które od boku trzymają kratki.

Jak to wszystko wydobyć? Panel klimy się fajnie odchyla, ale trzymają go chyba śruby, które są pod nawiewami - one są tylko na zatrzaskach czy jakaś większa kombinacja?

 

Czyli piny, które są w schematach nie pochodzą z tej kostki pod schowkiem, tylko z radia? Wymyśliłem, że gniazdko mini jack zamontuję pod panelem klimy, tak od dołu, żeby nie było go widać, także i tak się muszę tam dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ponownie. Próbowałem rozgryźć tę stronę ze schematami, ale coś nie mogę tego odszukać. Jakie tam te kondensatory mają być? 0,22 mikro?

 

Edit: znalazłem inny schemat w PDF gdzie było napisane 0,22F, dałem wiec 220uF. Na razie prowizorycznie podłączyłem to i rzeczywiście działa. Wieczorkiem jak będzie chłodniej zrobię już na stałe.

Koszt razem z gniazdem, 2m przewodu, kondensatorami i rezystorem - 4,10zł. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

220uF = 0,00022F

220nF = 0,00000022F

220000uF = 0,22F

220mF = 0,22F

Czyli 0,22F jest odpowiednikiem 220mF

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 7 miesięcy temu...
Na przyszłość gdyby ktoś szukał to w salonie BMW można kupić ori 'zestaw doposażający złącza AUX'. Koszt 260 zł, czas montażu ok 30 min. Wystarczy wyjąć radio, wpiąć w odpowiedni pim i gotowe :) montowałem u siebie o jestem mega zadowolony :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.