Skocz do zawartości

Renowacja i malowanie felg ok. WroCŁAWIA


Pedrooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ma ktoś godną polecenia lakiernię gdzie profesjonalnie regenerują i malują alusy Wrocław/okolice ?

 

I co myślicie o tym by pomalować na czarno te alusy 16' do mojej białej perły ?

 

http://lh4.ggpht.com/-StRaskIBEEI/T2XY7Aa2jHI/AAAAAAAAAgE/TcMAewxE-lg/s380/bmwstyle255.jpg

 

Czy lepiej próbować sprzedać i kupić czarne inny model ?

 

 

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białe plus czarne będzie wyglądało dobrze, jeżeli chcesz zobaczyć jak będzie wyglądało na czarno kup jedną puszkę Plastidip ( 70zł) i pomaluj sam :o (kilka tematów niżej "felgi w 120 d" ja właśnie potraktowałem swoje 16 tą gumą w spray'u i jestem zadowolony). Jeżeli masz kilkanaście stówek na zbyciu to kup sobie nowe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zostanę w razie czego z jedną czarną ? ;d Przy zakupie ,, nowych'' nie będzie kilka stówek tylko z 2 tyś ;/ jeśli bym tych nie sprzedał. Z resztą jedna jest nibby leko skrzywiona na środku i zarysowana od krawężnika więc sam tego nie zrobię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomalowałem na ten sezon, nic się jeszcze z nimi nie zrobiło guma się trzyma. Myłem na myjce ciśnieniowej i dalej jest ok. Ostatnio gąbką i też nic nie zeszło. Można po malowaniu je polakierować bezbarwnym i warstwa wydaję się twardsza. Sprawdzałem na plastikach Na ceneo ten model felg co mam, fabrycznie pomalowany na czarno jest 350 zł/szt 16 cali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

www.ladnafelga.pl

 

Kolega Grzesiek, robią tego dużo i customowo, robiłem 3 komplety felg i wszystko tak jak chciałem, zadzwoń sobie do niego, mają bazę naprzeciwko TGG, Mc-Donalda na ulicy Legnickiej, łatwo znaleźć.

 

Jego numer: 697-589-983

Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.


Komponenty poliuretanowe do aut - zainteresowany ? pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.