Skocz do zawartości

Problematyczne usuwanie inspekcji hamulców


larencase

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wam,

wczoraj wymieniłem tarcze i klocki z przodu, oczywiście wszystko ori.

Z tyłu były wymieniane jakieś 5 tyś km temu.

Chciałem usunąć i ustawić inspekcje, przód udał mi się na 43 tys km

tył był na 7 tys km, cos tak ponaciskałem że wyskoczyło mi na czerwono -25000 km!

Nie da się tego usunąć, pojawia się napis RESET? następnie ----- i znów przeskakuje na 25000 km.

Wszystko robię za pomocą przycisku do kasowania licznika dziennego.

Jak teraz bez udziału kabla mogę to usunąć, mam tylko INPE i żadnego innego programu.

 

:search: :search: :search: :search: :search: :search: :search:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tylu również był wymieniany czujnik zużycia klocków ? W e60 jest o tyle dziwnie, że nawet jak stary czujnik wygląda i obwód nie jest przerwany to i tak na używanym nie da się skasować inspekcji. Prawdopodobnie musisz właśnie wymienić czujnik i dopiero skasować i nie potrzebujesz do tego inpy, możesz to zrobić nawet za pomocą przycisku na zegarach, na forum jest instrukcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tylu również był wymieniany czujnik zużycia klocków ? W e60 jest o tyle dziwnie, że nawet jak stary czujnik wygląda i obwód nie jest przerwany to i tak na używanym nie da się skasować inspekcji. Prawdopodobnie musisz właśnie wymienić czujnik i dopiero skasować i nie potrzebujesz do tego inpy, możesz to zrobić nawet za pomocą przycisku na zegarach, na forum jest instrukcja.

Tylne klocki wymieniał poprzedni własciciel, wiec nie wiem czy był wymieniany czujnik.

Właśnie dzieki temu przycisku zrypałem całą sprawę.

Zastanawiam się nad usunięciem błędów za pomocą inpy i wtedy próbować usunąć inspekcje, tylko nie wiem czy to coś da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.