Skocz do zawartości

Akcja serwisowa BMW 6


PawełRat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostałem pismo z BMW o akcji serwisowej w mojej szóstce, dotyczy ona akumulatora a dokładniej jego przymocowania i jakiegoś przewodu, umówiłem się już na spotkanie i dowiedziałem się przy okazji że moją bunie obejmuje jeszcze jedna akcja serwisowa dotycząca pompy wspomagania. Może wstawią mi nową :cool2: Więc polecam zapytać w ASO o akcje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem już po dwóch akcjach serwisowych, przyjechałem na 10 i trwało wszystko do godz 16, opiłem się kawy i najadłem ciastek, długo to trwało ale przynajmniej wymienione zostały dwie rzeczy, dokładnie nie opiszę nazwy ''osłona klemy akumulatora która przechodzi z bagażnika gdzieś dalej'' i przewód przy pompie paliwa, coś takiego, nie mam papierów przy sobie więc niebawem zerknę w papiery i napiszę. Dowiedziałem się że w nowych szóstkach na akcjach serw. wymieniane są całe silniki :duh: w między czasie widziałem kolizję sześciu samochodów na przeciw aso, furkę umyli i oddali już w dobre ręce czyli moje :cool2:

 

http://imageshack.us/a/img856/3903/img0911rq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj mogłem spokojnie pić kawę i opychać się ciastkami. Wymiana osłony przewodu akumulatora na rozdzielaczu dodatniego przewodu akumulatora i przewód dochodzący do pompy paliwa. Akurat nie muszę wierzyć aso bo u nich nie serwisuje szóstki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj mogłem spokojnie pić kawę i opychać się ciastkami. Wymiana osłony przewodu akumulatora na rozdzielaczu dodatniego przewodu akumulatora i przewód dochodzący do pompy paliwa. Akurat nie muszę wierzyć aso bo u nich nie serwisuje szóstki.

 

Nie rozumiem, jak akcja serwisowa to ASO a Ty piszesz, ze nie tam serwisujesz, to o co chodzi?

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony zadzwoń do aso i zapytaj, podaj vin i powiedzą Ci wszystko. s2power dokładnie tak, szóstkę serwisuje u speca w Pruszkowie a nie w aso a mimo to napisali do mnie żebym się stawił do jakiegokolwiek aso na tą akcję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.