Skocz do zawartości

tuleja wachacza [tył]


hayoto

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie chodzi mi o wymiane tulei wachacza z tylu ten co laczy sie z podwoziem i niewiem czy to dobre http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=89305359 i czy beda pasowac do 316i a jeszcze jaka jest roznica miedzy tymi ???http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=88489445 pplis bo chcem zamowic ale niewiem ktore
NO TO JAZDA !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest to,ale wymieniasz którą?bo jeśli tą co wchodzi z przodu do karocy to nie to,w każdym bądź razie cena za to co pokazujesz jest normalna ale nie wiesz co to jest-jakiego producenta,radze przedż sie do jakiejś hurtowni np: intercars(ostatnio u nich kupuje troche i jestem zadowolony) bo tam jak będzie nie to co szukasz to możesz wymienić .pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi wlansie o te tuleje ze laczy wachacz tylni z nadwoziem i jest wybita i starsznie mi stuka na koleinach niemam mozliwosci kupna w interkarsie bo w moim miasteczku niema takiej hurtowni wiec musze sobie jakos radzic przez net !! w takim razie bedzie pasowac ??
NO TO JAZDA !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
niemam mozliwosci kupna w interkarsie bo w moim miasteczku niema takiej hurtowni wiec musze sobie jakos radzic przez net !! w takim razie bedzie pasowac ??

 

Każdy normalny warsztac ściągnie Ci takie coś bez problemu, zresztą wymiana samemu to raczej problematyczna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to to ale nie polecal bym ci kupowac na allegro ostatnio wymieniałem kpiłem w "FOCIE" i zapłacilem chyba 30 zł ze znizka :P normalnie najdrozsza kosztowala 46zl a te z allegro to pewnie byly te takie co sa tam za 25 zl. ale idzie sie z nimi dogadac.a wymiana zajela mi jakies 2 godzinki takze chyba nie bylo zle,najgorzej jest z odkreceniem tych trzech srub tulejki trzeba miec dobra i dluga 18 heh.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a wymiana zajela mi jakies 2 godzinki takze chyba nie bylo zle,najgorzej jest z odkreceniem tych trzech srub tulejki trzeba miec dobra i dluga 18 heh.pozdrawiam

 

Jak się ma czym wyprasować tuleje i wprasować nową to nie ma problema. A co z geometrią. Też sam ustawiałeś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat, ja też zamierzam wymienić te tuleje bo coś ostatnio zaczęły stukać po tej zimie. A że lubię majsterkować to mam zamiar podjąć się tej wymiany osobiście.

Czytałem sporo na forum, że warto zakupić oryginalne tuleje, cena nie dużo większa, a trwałość znacznie lepsza. Podobno te z kołnierzem są lepsze, bo są dostępne też bez kołnierza.

Prosiłbym o dokładny opis przebiegu wymiany tych tulei, jakie kluczę są potrzebne i jakie momenty dokręcania śrub. Kilka osób już to opisywało, ale bardzo szczegółowo.

 

Pozdrawiam

http://ziomal.resmoto.com - Strefa BMW serii 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.