Skocz do zawartości

wybor prostownika aku 95Ah 800A


maciej0610

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum jeepa też są ludzie co palą im fury poniżej 10l? :mrgreen:

 

Pewnie, że do pierwszego tankowania. Ale zawsze można sobie tłumaczyć że przy gazie to jest porównywalna cena auta co pali ok 13l PB :mrgreen:

 

Widzisz ile Cię ciekawych rzeczy ominęło. Wieczorem jest kącik zwierzeń :D Trzeba przypiąć pod olejami itd jakiś OT by nie zaśmiecać innym tematu o ładowaniu i pchaniu :mrgreen:

 

 

piękna ta kiera :cool2: Zegary nie ładniej by wyglądały ciemne? Nigdy nie przepadałem za białymi zegarami.

Ja za bumę mam 580zł na rok razem z NW. Posiadam zwyżki za wiek. Ale robię sobie składke online. Normalnie płaciłem niecały tysiąc zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Są, ale to tylko Ci od CRD :mrgreen:

Gość ma problem,ale to akurat mało istotne-tutaj masz część cytatu.

Kluczykowanie nie pokazuje żadnego błędu. Auto jest dynamiczne i nie zauważyłem większego zużycia paliwa, mieści się w normie (trasa 7,5-8; koło domu ~9,5).

Bo nikt normalny nie uwierzy, że auto o masie 2 ton i silniku prawie 5 litrów spali 10 literów na 100.

Są tacy co V8 pali im 15 :mrgreen:

Czarne zegary były 99-00, w 01 są takie jak ja mam, a 02-04 były białe tylko z podświetleniem elektroluminescencyjnym.

No kiera jest fajna i ciężko dostępna, przeglądałem Allegro to jest tylko jedna za 1k.A ta co ja mam jest fabryczna-nic nie poniszczona :cool2:

Te czarne zegary wyglądają naprawdę nie ciekawie. A ja swojemu nabyłem jeszcze obwódki :D (jutro zakładam)

Ubezpieczenie mam w PZU zniżki pełne OC+NW-zależy też dużo od regionu gdzie się mieszka i od marki(za V-kę płacę mniej niż za TDS-a chociaż silnik jest o połowę mniejszy).

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.