Skocz do zawartości

BMW E39- rozladowuje akumulator


kardyn777

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem,a mianowicie chodzi mi o akumulator,który potrafi się rozładować w ciągu dosłownie godziny. Miałem np. taki przypadek wczoraj,ale żeby było ciekawiej to akumulator wymieniałem dzień wczesniej. Byłem u elektryka podejrzenia padły na "jeża" więc został odłączony i wydawało mi się,że wszystko jest dobrze samochod miał moc (przypadek tracenia mocy i odzyskiwania) i jezdził bardzo dobrze,ale do czasu. Kiedy wróciłem po samochod,który zostawiłem na godzine czasu przy próbie odpalenia nie dawał żadnego znaku życia.Czy to moze byc wina immobilaizera?(dwa przyciski do rozruchu) Odpaliłem samochod dopiero przez kable,ale podłączyłem je na dosłownie 5 sekund i juz odpaliłem,więc to jest troche dziwne! BMW E-39 525TDS 1997r :?: :?:

 

 

:search: :search: :search: :search: :search: :search:

Jest mnóstwo takich tematów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to czasami problem z luźna masą od aku lub klemą? Bo jesli nie to jak masz troche pojęcia na temat elektryki to wepnij w szereg amperomierz i zobacz jaki prąd auto pobiera. Jak okaże się duży to wyciągaj po kolei bezpieczniki i jesli po wyciągnięciu któregoś ci prąd poboru znacznie spadnie to masz winowajcę bo dany bezpiecznik będzie opisany od czego jest i tez będzie mozna zauważyć co ci wtedy nie działa w aucie. Ja z elektrykom mam do czynienia na codzień i dla mnie to pestka dojsć do przyczyny ale nie koniecznie dla ciebie, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.