Skocz do zawartości

BMW e91 LCI 320xDrive 184KM - WYPRZEDAŻ POZOSTAŁOŚCI !!!!!


KOval81

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że się znajdzie - jednak jutro "osławiona" giełda w Lubinie, więc pewnie albo tak będzie połowa części, albo auto jedzie na wycieczkę za granicę :mad2:

 

F***

 

Nie zostawiłeś przypadkiem jakiegoś telefonu w aucie?

 

Skrobnij może do Miron'a z A4-klubu - on przecież swoje auto znalazł jakoś, fakt, że miał tam zostawiony telefon.

Może Ci coś podpowie ciekawego.

 

Pamiętam przypadek miron'a, ale ja niestety telefonów nie woziłem, więc szanse na znalezienie tą drogą maleją :wink:

 

Dzięki Panowie za wirtualne wsparcie :cool2: Długo to się BMW nie nacieszyłem... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nacieszyłeś się a autko miało trafić w dobre ręce a nie ręce jakiegoś sk...syna.

Ja właśnie po sprzedaży swojej jedynki chciałem po przerwie powrócić do marki.

Jeszcze raz życzę szybkiego pozytywnego zakończenia. (pewnie to nie pomaga ale może chociaż daje jakieś wsparcie psychiczne)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kutffaaa :evil: :evil: :evil: . Badz dobrej mysli, ale ja tez jestem z lubelszczyzny i wiem jak tutaj dziala policja, z reszta oni czesto sa w to zamieszani. To juz kolejne bmw na lubelszczyznie, trzeba jakas bombe pod auto zamontowac z sterowanym zapalnikiem.

 

Pzdr.

 

ps. brak PL liter

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale auto nie zostało skradzione w Lubelskiem tylko na Dolnym Śląsku o ile mi dobrze wiadomo. Nieważne. Wyrazy współczucia, bo utrata auta to tragedia w taki sposób, trzeba liczyć na to, że się znajdzie, a złodzieje zakończą tak jak im się należy. :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie - lubelszczyzna nieco daleko ode mnie, ale jak widać auta też znikają :D

U mnie teraz jakaś plaga jest, bo dowiedziałem się dzisiaj, że na moim osiedlu poleciały chyba 4, albo 5 aut w ostatnich 3 tygodniach :mad2:

Parkingi przekopane i ani śladu - może stać gdzieś na zadupiu, albo w szopie, chyba, że już się szykuje do giełdy, albo jest za granicą - to już wie obecny "użytkownik" i Najwyższy na górze :?

Mam nadzieję, że do celu nie dojedzie i jednak sprawiedliwość jakaś jeszcze jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy znalazl po roku swoje auto bo znalazl na allegro swoje alufelgi i co ciekawe zlodzieje byli na tyle leniwi ze nawet ich nie umyli, a wszystkie znaki szczegolne byly na zdjeciach . Policja trafila do ich szopy, ale co z tego jak ...kasa, kasa... zlodzieje byli na wolnosci. Co ciekawe po miesiacu byla kolejna proba kradziezy, ale znajomy sie zabezpieczyl...fart. Polska Sprawiedliwosc :evil: , POLSKA ...uwa go mac

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum.

Wyrazy współczucia dla Ciebie, wiem jakie to uczucie bo pod koniec lutego ukradli mi spod domu A4... Każdemu takiemu amatorowi cudzych aut to tylko nogi z d*upy powyrywać... A co do kradzieży to tak samo jak Tobie mi ukradli auto o 4 nad ranem, a z tego co słyszałem działa grupa w Legnicy i Głogowie i wygląda to tak, że auta kradzione w Glo jada do Legnicy i na odwrót. Bedę zwracał uwagę, może ktoś nią teraz śmiga bo raczej tych samochodów w częściach się nie sprzedaje.

Pozdrawiam i wierze w szczęśliwe zakończenie tej sprawy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje :!: , licze ze sie zguba odnajdzie ... Badz dobrej mysli , juz kilka przypadkow bylo ze sie auta znajdywaly (niedawno nawet w Krk).

Nie wiem czy mieszac to z ogloszneiem..moze poprostu zbieg okolicznosci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Panowie.

Niestety, ale autko poszło w zapomnienie. 2 miesiące czekałem na jakąkolwiek informację, dzwoniąc co kilka dni na Policję, co się w tej sprawie dzieje. Jedyne niestety co słyszałem, to "jak coś będzie wiadomo, to Pana poinformujemy" :|

Policja zakończyła dochodzenie, przekazała sprawę do prokuratora, który sfinalizował temat i przekazano dokumenty do ubezpieczyciela.

Jak to mawiają - BMW wyparowało :roll: włącznie ze sprawcami kradzieży.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego jest AC... Wiadomo ze cos sie tam na tym straci , ale gratuluje ludzia ktorzy kupuja auta za 80-100tys i nie kupuja AC bo DROGO :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem, ale jak dla mnie mało rozsądne - zdarzają się jednak ludzie, którzy kupują auto za ostatnie pieniądze, a później starają się oszczędzić na czym się da :D

 

Przy okazji jeśli jest ktoś zainteresowany, to mam na sprzedaż koła do e91 - wzór Styling 285 17x8" ET34 z tego, co pamiętam, po kompletnym odmalowaniu, prościutkie, bez najmniejszej ryski. Kupiłem do siebie z myślą o wiośnie, ale niestety nie zdążyłem założyć.

3 felgi zapakowane w kartony, w których je kupiłem, jedną otwarłem, aby sprawdzić, czy wzór się zgadza - wszystko oczywiście z ori dekielkami, jak Pan Bóg przykazał.

Przykładowa aukcja:

 

http://allegro.pl/oryginal-bmw-e90-e93-e46-17-cali-raty-i3387971734.html

 

Cena jaka mnie interesuje to 2 500 PLN + koszt wysyłki - do małej negocjacji :wink:

 

Zainteresowanych zapraszam na PW, lub do tematu o aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale sprzedam ogłoszenia dot. w/w V-285 oraz nowiutkich opon GY EAGLE ASYMMETRIC 2 225/45 R17 94y XL, które kupiłem do założenia na nie - polecam, bo naprawdę świetny zakup i towar najwyższej jakości :cool2: Do założenia na sezon letni jak znalazł.

Zapraszam zainteresowanych na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.