Skocz do zawartości

Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław


szatynwroc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Widać wszyscy w lesie grzyby zbierają ;) Kolego Owca, przekładamy spota na inny raz w takim wypadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka robota z wami :P

Oki to do następnego razu, jak zapytam może ktoś na spotkanie wziąć lapika i kabel żebym sprawdził co mi w kompie zapisało jak wyrzuciło czerwoną konewkę na chwilkę.

Jedź szybko tam gdzie wolno :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Może przyjadę... chętnie pooglądam serię 3 (e9x) bo przymierzam się do zmiany jedynki na trójkę. Żebym tylko dał radę... ostatnio słabo mi to wychodzi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakoś w tygodniu każdy po pracy wpadnie wieczorem na pogadanki dla odprężenia?

 

 

Żaden problem odpowiada mi każdy dzień po 20 :) czekam na propozycję jeżeli ktoś chce jakieś pogaduchy w tygodniu to można dalej na królewieckiej albo magnolia castorama parking

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

 

Rozmowa na dwie strony i żadnych konkretów. A czy nie można ustalić czegoś permanentnie? Np. regularne spoty zawsze w każdą drugą niedzielę miesiąca godz. 17.00, pod mostem przy Hali Orbita (miejsce dobre bo czy śnieg, czy deszcz, nie pada na głowę). Wtedy każdy mógłby układać plany prywatne tak, żeby zawsze być. Bo jeśli będziemy wyjeżdżać zawsze z akcjami spontanicznymi, statystycznie połowy nie będzie, bo kobita chce do Ikei, bo dzieciak do kina itp. Co Wy na to?

 

Pozdrawiam,

S.

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

w niedzielę meczu nie ma,więc stadion wolny :cool2:

spotkanie można rzeczywiście przełożyć na trochę wcześniej,bo o 18-19 to już praktycznie ciemno się robi. ja w tygodniu nie mam czasu, na jakieś regularne spotkania co któraś tam niedziela też nie jestem w stanie się deklarować,bo różne sytuacje się zdarzają. po to jest ten temat żeby się zwoływać na spota i myślę,że do tej pory ten kto się chce/ma czas spotykać to na spota jest w stanie trafić.nie widzę sensu w wyznaczaniu na stałe konkretnych dni,ale róbta jak większości pasuje :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedzielę meczu nie ma,więc stadion wolny :cool2:

spotkanie można rzeczywiście przełożyć na trochę wcześniej,bo o 18-19 to już praktycznie ciemno się robi. ja w tygodniu nie mam czasu, na jakieś regularne spotkania co któraś tam niedziela też nie jestem w stanie się deklarować,bo różne sytuacje się zdarzają. po to jest ten temat żeby się zwoływać na spota i myślę,że do tej pory ten kto się chce/ma czas spotykać to na spota jest w stanie trafić.nie widzę sensu w wyznaczaniu na stałe konkretnych dni,ale róbta jak większości pasuje :cool2:

 

Więc niedziela 17.00 stadion Wrocław królewiecka parking przy tramwajach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.