Skocz do zawartości

Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław


szatynwroc

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
fajnie się czytało to wasze "zbieranie się" - lepsze niż "moda na sukces" ;) ważne,że cel osiągnięty :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem trzeba lepiej to zorganizować to wtedy wpadnę na dłużej, niż 1,5h jakieś ognisko czy coś w lepszej miejscówce może i z kobietami :D.
Jedź szybko tam gdzie wolno :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

 

Po dekadzie przerwy, w której przyjemność z jazdy dawały dwa kółka przeróżnej maści, wreszcie dojrzałem (również finansowo) do zakupu zabawki z ilością kół w liczbie 4 ;-) Tym samym chętnie zaliczę najbliższy spot wrocławskiej brygady w celach zapoznawczych (zgaduję, że zbyt wielu znanych mi ludzi ze starej ekipy nie spotkam). Dlatego czekam niecierpliwie na ustalenie kolejnego terminu.

 

Pozdro,

Jarek

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Szanowni Koledzy:) może troszkę nie w temacie ale nie wiem w jakim dziale to umieścić:) A mianowicie poszukuję osoby właśnie z Wrocławia która była by wstanie zweryfikować stan "Jedynki" z poniższego linku:) Rozmawiałem z właścicielem i mowił że można oglądnąć w niedziele:) Byłbym niezmiernie wdzięczny za pomoc:)

http://olx.pl/oferta/bmw-seria1-118d-przebieg-101000km-servisowany-CID5-ID499nj.html#102bd19598

PS. Jestem z okolic Krakowa:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jako że mam do dyspozycji tor na ulicy rakietowej uważam że można robić na nim rajdowe spotkania (co tydzień, miesiąc) spróbuje ogarnąć fotokomórki, mógłbym otworzyć sale konferencyjną żeby każdy mógł się podzielić swoimi doświadczeniami przez co poziom grupy stopniowo by wzrastał. Na pewno napiszę jeszcze do innych marek. Napiszcie co myślicie o takim pomyśle a może macie jakieś dodatkowe propozycje? Jak będzie paru stałych bywalców to utworzyłbym grupę na fb by było łatwiej połączyć ludzi z różnych ekip.

Pozdrawiam Michał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Cześć, a co to znaczy "mam do dyspozycji tor na rakietowej"? Z jakim kosztami to się wiąże?

Był kiedyś pomysł, żeby choć jeden spot tam zorganizować, ale jakoś temat ucichł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot na cały dzień jest możliwy chociaż na razie nie biorę go pod uwagę. Moja propozycja jest taka że za 100zł od samochodu można byłoby jeździć od 16 do 20 w jakiś dzień roboczy. Dodatkowo jeśli grupa okazałaby się całkiem fajna i systematyczna, mógłbym wprowadzić mate poślizgową, sale konferencyjną, fotokomórki(te rzeczy trochę kosztują ale mógłbym załatwić je w na prawdę super pieniądzach) myślę też że ktoś z nas byłby w stanie udzielić paru profesjonalnych rad odnośnie najszybszego pokonania jakiejś sekcji (sam jeszcze jestem amatorem ale dostałem parę wskazówek od profesjonalistów i poprawiłem się czasowo)... Wszystko jest kwestią dogadania i dobrych chęci :mrgreen: Dodam jeszcze że Panowie z forum Mazdy MX-5 przyjechali drugi raz na tor i na prawdę bardzo fajnie się bawili jeden nawet wystartował w WLTA :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie zobaczcie jakie są ceny normalnie :roll: Wiesz jeśli nie jesteś zainteresowany to ok... Myślałem po prostu że kierowcy BMW raczej chętnie się ścigają i będą chcieli trochę poszaleć. Po mieście raczej ciężko iść pełnym ogniem... To jest po prostu moja propozycja dla was i nikogo do niczego nie zmuszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No dokładnie...

Zastanawia mnie tylko, na jakiej zasadzie ma to funkcjonować. Współpracujesz jakoś oficjalnie z właścicielami Tor Rakietowa? Czy oni wiedzą o tym co chcesz robić? Dlaczego u Ciebie jest taniej niż bezpośrednio u nich? Pytam... bo chcę, żeby sprawa była jasna... i żeby nie było jakiś niedomówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu zaznaczam u mnie nie jest na tą chwilę taniej jeśli mówimy o samym wynajęciu toru. Od teraz zawsze w dni robocze od 16-20 jest 100zł :8) Ja na rakietowej jestem pracownikiem i ogólnie to jest po prostu moja inwencja twórcza. Jak będzie fajnie to postaram się utworzyć jakąś grupę ścigantów ze specjalnymi względami na torze :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No i OK - to rozumiem.

Może uda się za jakiś czas zebrać skład na zlot na torze - po 100 zł za 4h brzmi naprawdę nieźle (pytanie jeszcze jaki jest tam ruch, ile z tych 4h będzie przysługiwać dla jednej osoby - ale pewnie tragedii nie będzie). Jak raz przyjedziemy to pewnie część osób złapie bakcyla i może być chętna na to o czym Ty piszesz.

 

Ja ostatnio niestety strasznie marnie z czasem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.