Skocz do zawartości

Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław


szatynwroc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to ustalamy termin i godzinę i śmigamy, ja tez chętnie bym na gokartach pojeździł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No to proponuje np godzinę 16 będzie można pogadać chwile na parkingu pooglądać co kto zmodził w autku puki jeszcze jasno, a później uderzyć na goki.

 

mi osobiście pasuje sobota i niedziela więc dostosuje się do reszty.

 

PS

a jak dużo osób się zadeklaruje to można pomyśleć o wynajęciu toru na jakiś wyścig ( rozgrzewka / kwalifikacje / wyścig z pól startowych ) z tego co maja na stronie to taka zabawa jest możliwa od 6 osob ( 100zł na głowę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na spotkaniu się pojawie ale na goki juz raczej się nie wybiore. Ewentualnie na chwile jako kibic i ewentualnie zrobię kilka fotek :) Termin mi aktualnie pasuje bardziej w niedzielę

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Kurcze, faktycznie z m-c temu z Dziqsekiem się ustawialiśmy na 15.02, ale akurat ten weekend nie jest dla mnie najszczęśliwszy :( Od biedy spróbuję pojawić się na chwilę.

Przy okazji mam pytani, czy ktoś jest jeszcze zainteresowany kalendarzem: viewtopic.php?f=33&t=234842? Mógłbym kilka sztuk załatwić i udostępnić Wam odbiór osobisty na zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
u mnie kompletna lipa z sobotą,ale widzę,żę większości sobota bardziej odpowiada. chyba,że w niedzielę też będą chętni na spota to podjadę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
A Panowie, może jednak ustawimy jakiś inny termin? :) W ten weekend nie wszystkim pasuje, w przyszły też nie wszystkim. To może 01.03.2014? Bo jak znam życie to jak się spotkacie/spotkamy w ten weekend to za 2 tyg. część z nas nie znajdzie czasu. A jak się wszyscy zmobilizujemy w jednym terminie to będzie fajniej :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
takie przekładanie moim zdaniem niczego nie gwarantuje. jakiś czas temu umawialiśmy się wstępnie na 15go,a teraz koncepcja się zmieniła :shock: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Majki 325i - Pewnie że monżna się dołaczyć, im więcej tym lepie.

 

kubik - niestety wszystkim nigdy nie będzie pasowało;( więc nie ma co odwoływać, po tym spocie możesz znowu zaproponować date kolejnego i zobaczymy ile osób sie zjedzie ja jestem chętny o ile będzie pasowała data.

 

mlody - jak mamy się zjechać na 16 to myślę że koło 17 sie dopiero wybierzemy na gokarty, pogoda ma być łada więc nawet może się przeciągnie trochę? a ile to potrwa? zobaczymy jaka będzie zabawa:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wiem, że zawsze komuś nie będzie pasowało :) Miałem nadzieję, że może akurat 01.03 wszystkim aktualnie zainteresowanym przypasuje - no ale jak widać bbartekk2 już napisał, że nie pasuje.

To ja ze swojej strony mogę mieć tylko prośbę - czy wszystkim chętnym na tą sobotę pasowałaby godzina 15:00 (dla mnie większa szansa na przybycie - mam zajęty wieczór). Jak nie to zostaje 16:00 :cool2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zrobmy liste jezeli chodzi o gokarty ponieważ 10min kosztuje 36zl za osobę natomiast dla 1h dla 10 osób 1050zł. I szczerze mówiąc ja wolałbym zapłacić 105zł i na spokojnie pobawić się przez godzinę.

 

1. bbartekk2 wersja 1h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

bbartekk2 tak wesoło tam nie ma :(

 

normalny bilet 10min - 36zl

 

jak będzie więcej osób można kupić karnety 10 wejsc za 310zl czyli 10min - 31zł x10 i po prostu sie podzielić biletami zawsze trochę taniej wychodzi.

 

a w tym wynajętym torze na 1h i tak masz tylko 30min jazdy z tego co pamiętam bo oni działają na zasadzie 10min jazdy 10min przerwy, poza tym widzę na stronie że wynajmują tor tylko w pon-pt.

 

Proponuje olać listę i na miejscu wybierzemy najlepsza opcje ( nigdy nie wiadomo ile osób dojedzie ) i każdy sie zdeklaruje wtedy ile by chciał pojeździć. Z doświadczenia mogę doradzić ze 3x 10 min to już jest sporo.

 

no to wstępnie 15.00 na parkingu przy torze gokartowym wrc, poczekamy myślę z 1h żeby wszyscy zdążyli sie zjechać i dopiero uderzymy na tor.

 

wrzucę mapkę z parkingiem żeby było wiadomo gdzie się ustawiamy :)

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/842/afa0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.