Skocz do zawartości

Czy panel klimatyzacji bedzie pasowac do diesla


pawloszczak

Rekomendowane odpowiedzi

obieg automatyczny, jak czujnik zapylenia wykryje że np. jedziemy za starym autobusem albo innym dymiącym pojazdem to sam zamknie obieg powietrza aby nie smrodzić nam w środku :) czy to działa to nie wiem :D w życiu tego nie używałem :D
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obieg automatyczny, jak czujnik zapylenia wykryje że np. jedziemy za starym autobusem albo innym dymiącym pojazdem to sam zamknie obieg powietrza aby nie smrodzić nam w środku :) czy to działa to nie wiem :D w życiu tego nie używałem :D

 

 

w założeniu genialne rozwiązanie ale w praktyce ciekawe jak działa :)

 

gdzie jest umiejscowiony ów czujnik zapylenia ?

 

ciekawe czy jest dużo roboty żeby tą opcje dołożyć :norty:

gg5553463
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz od takiego samego silnika i ten sam rok produkcyjny to nie trzeba nic kodować. Ale po samym penelu tego nie poznasz bo ten sam numer może być stosowany w różnych silnikach benzynowych i dieslach. Nie mam pod ręką etk-katalogu części a na realoem wyskakuje że nie ma takiego numeru: 64116914009 wiec teraz nie mogę sprawdzić czy będzie pasować

Jak masz inpe to możesz też mieć DIS'a - to taki inny program diagnostyczny i do wersji v44 umożliwiał też kodowanie, a jak nie to coś nowszego np. sss albo ista - poszukaj.

Samo kodowanie (a właściwie przekodowanie) trwa kilkanaście sekund i nie ma tam żadnej filozofii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pod ręką disa bo jestem poza domem więc tak dokładnie to nie pamiętam ale tam wszystko jest intuicyjne i bardzo proste. Na początku zamiast dignosis wybiera sie opcje coding/programing i pojawia się kilka opcji np. car memory, key memory, programing, coding i jeszcze inne. Wybieramy coding i później chyba IHK na pytanie czy moduł jest w samochodzie odpowiadamy tak i OK. Poszukaj na youtube może ktoś nagrał film.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.