Skocz do zawartości

Wachniecia obrotow biegu jalowego


Wolek997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegow. Czy jest ktos wstanie mi pomoc.....

Mam problem z moja Bmw e46 320i mianowicie na wolnych obrotach inaczej biegu jalowym kiedy rusze kierownica albo wlacze klime albo swiatla albo najnormalniej w swicie podniose szyby obroty spadna na chwile tak na 500 i po chwili wzrosna na 700 trwa to doslownie sekunde. Ale bywa tak ze nawet silnik stanie.

Wymienione zostalo:

uszczelniacze vanos

silnik krokowy nowy orginal

przepustnica

wszystkie wezyki obejzane po 2 razy

regulator napiecia nowy

Moje mysli kraza kolo przeplywomierza ale nie wiem czy to dobry cel. Szukalem w necie i na forum podobych wpisow ale brak jasnych odp.

Prosze o POMOC. z gury Bog Zaplac.

 

 

viewtopic.php?f=69&t=117886

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria ma dopiero 2 lata a ladowanie musze sprawdzic. Prawde mowiac wymienialem kilka miesiecy temu regulator napiecia ale wtedy bylo wszystko ok. Ten objaw z obrotami mam od niedawna. Dzisiaj rozmawialem z mechanikiek kolejnym i powiedzial ze musze odlaczyc baterie na noc bo krokowiec musi sie zrestartowac. Troche smierdzi mi ten pomysl ale nic mnie to nie kosztuje wiec tak uczynie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.