Skocz do zawartości

Sonda lambda a kasowanie błedów ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jakiś czas temu wymieniłem sondy lambdy, robiłem reset DME, ale to nie pomogło, odpinałem aku. Ale pomogło na 2 tyg, obroty są dobrze.

Co teraz? trzeba jechać na komputer diagnostyczny za skasowanie błedu sondy ? I ile taka diagnoza kosztuje ?

Opublikowano
Ale czym ten błąd kasowałeś ???
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Opublikowano
  • Autor

Błedu nie kasowałem.

Kupiłem sondy i założyli w warsztacie BMW na Wydawniczej 5, powiedzieli że jak będzie dobrze, to komp przyjoł, jeżeli nie to mam przyjechać na kasacie błedów.

Dlatego pytam czy po założeniu sond kasuje się błąd czy co ?

Opublikowano
Tylko błedy klimatyzacji kasuja sie automatycznie po wyłaczeniu zapłonu natomiast pozostałe nalezy skasowac zewnetrznym komputerem np DIS-em

KLIMATYZACJA SAMOCHODOWA, THERMO KING, CARRIER

DIAGNOSTYKA BMW, VAG tel. 500 236 866

Opublikowano
No nie tylko klimatyzacji kolego ale akurat te trzeba skasować :mrgreen: :mrgreen:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Opublikowano
  • Autor
Ile taka opcja może kosztować ?
Opublikowano
Jesteś z Łodzi to poszukaj kogoś na forum co ma Inpę i kabelek.Za dobre piwo zrobi i tyle :mrgreen:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Opublikowano
  • Autor

Mam jeszcze jedno pytanie.

Czy jak podłącze pod kompa, to mi usunie błedy np. otwarta klapa, drzwi itp?

Opublikowano
Pewnie....co tam chcesz :mrgreen:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Opublikowano
  • Autor
Tak czy nie ...?
Opublikowano
Przecież napisałem,ze tak :duh: :duh: :duh:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Opublikowano
Ile taka opcja może kosztować ?

 

u mnie w Częstochowie podpięcie pod kompa to 40-50 zł. :D zależy gdzie

i usuną ci wszystkie błędy :P

Opublikowano
NO i co ,że ci usuną ???? Już lepiej kup sobie sam kabelek i Inpa za free i sam sobie posprawdzasz i pokasujesz :mrgreen: :mrgreen:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Opublikowano
  • Autor

A więc tak dziś byłem i powiedzieli że nie ma błedów zadnych.

Problem tkwi przepływomierzach lub w przepustnicy.

Opublikowano
A to już odczytów parametrów nie mieli jak zrobić ???
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Opublikowano
  • Autor

Niestety nie wiem, mechanicy załamują ręce.

Ale mam 4 przepływki w zapasie, i 2 przepustnice :D Ale nie wiem czy to sprawne, bo leży to pare lat.

Opublikowano
No to w Łodzi brak specjalistów od BMW ??? Nie do tych jeździsz :shock: :shock:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Opublikowano
  • Autor

Mieszkam niedaleko Karolewa i byłem na Krzemienieckiej 2 , bo nie mógł bym ujechąć na wolnych. A w tych korkach , to już wogóle.

Podjechałem tam gdzie bliżej, tam też pełen seriws BMW.

Opublikowano
No to dziwne :shock: :shock: ze nie ogarnęli a moze im się nie chciało :wink:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.