Skocz do zawartości

ZAKUP e36 PORADY OPINIE


maniek12345

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mysle ze za te 5k napewno da rade wyrwac, a moze mniej warto negocjowac. W tych autach nie patrzy sie na rocznik tylko na stan techniczny i blacharski. Jesli jest ok to decyzja nalezy do Ciebie. Jesli dobrze zrozumialem to dzisiaj miales ogladac/kupic wiec daj znac co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze za te 5k napewno da rade wyrwac, a moze mniej warto negocjowac. W tych autach nie patrzy sie na rocznik tylko na stan techniczny i blacharski. Jesli jest ok to decyzja nalezy do Ciebie. Jesli dobrze zrozumialem to dzisiaj miales ogladac/kupic wiec daj znac co i jak.

 

Kupiłem tą e36 :) Stargowałem ok. 20% ceny więc myślę, że się chyba opłacało, zwłaszcza, że była pomyłka w ogłoszeniu i samochód okazał się 2 lata młodszy (93r).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze za te 5k napewno da rade wyrwac, a moze mniej warto negocjowac. W tych autach nie patrzy sie na rocznik tylko na stan techniczny i blacharski. Jesli jest ok to decyzja nalezy do Ciebie. Jesli dobrze zrozumialem to dzisiaj miales ogladac/kupic wiec daj znac co i jak.

 

Kupiłem tą e36 :) Stargowałem ok. 20% ceny więc myślę, że się chyba opłacało, zwłaszcza, że była pomyłka w ogłoszeniu i samochód okazał się 2 lata młodszy (93r).

I jak doznania? i.s w coupe jeszcze z sekwencją za ta kase no no..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na taki spontaniczny wybór samochodu to jestem mega zadowolony :) Felgi 18stki robią robote :norty: Nagłośnienie jest super :mrgreen: jest tam pare drobiazgów do zrobienia wiadomo, to nie jest nowy samochód ale jak na pierwsze autko jest idealne jak dla mnie :P

 

http://bankfotek.pl/image/1743644.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z budżetem około 4500 zł jest szansa na znalezienie jakiegoś sensownego e36 coupe, czy same szroty? Widziałem sporo ogłoszeń na allegro ze zbliżonymi cenami, ale szczerze mówiąc chciałbym tym samochodem trochę pojeździć.

Ma ktoś jakieś doświadczenie w tej materii?

Z taką kasą lepiej sobie nie zaprzątać głowy tym samochodem i szukać jakiegoś taniego opla, czy jest nadzieja? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z budżetem około 4500 zł jest szansa na znalezienie jakiegoś sensownego e36 coupe, czy same szroty?

Wydaje mi się, że nie ma reguły... kupiłem kiedyś citroena xantie I za 900 zł i jeździłem nią 2 lata do szkoły bez problemow. Jeśli wiesz na co zwrócić uwagę, jaka usterka jest pierdołą a jaka cie pogrąży finansowo to możesz brać pod uwagę tańsze egzemplarze bo sprzedający może nie być świadomy jak dana usterka wpłynie na samochód :) ktoś może myśleć ze ma wywaloną uszczelkę pod głowica bo woda się gotuje, wywala przez korek i sprzeda ci za grosze, a może się okazać ze wystarczy odpowietrzyć układ chłodzenia :)

 

Z taką kasą lepiej sobie nie zaprzątać głowy tym samochodem i szukać jakiegoś taniego opla, czy jest nadzieja?

 

tak jak napisałem wyżej... Szukaj i może coś znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdania, ze bmw w coupe za 4.500 to zawsze bedzie szrot... Niestety za 7-8-10 tys tez mozna trafić ładnego 'trupka', nie ma reguły.. no chyba ze chce sie wydac 15k+.. No ale ZAŁÓŻMY, że kupisz w przyzwoitym stanie w tej kwocie.. Mam nadzieje, ze pamietasz, ze zakup auta to jedno, a jego eksploatacja to drugie? Dlatego zamiast szukac e38 z 4.4 pod maska , ktore bedzie trupem na kołach, szukam ładnej e36, ktora i tak swoje kosztowac bedzie.. Ja bym odpuscil z takim budzetem to auto jesli moge cos doradzic.., dozbieraj chociaz do tych 6-7 tys, a bedzie o niebo latwiej znalezc cokolwiek;) mowimy raczej tylko maxymalnie o 1.8is, ktore jakąs tam frajde na pewno daje ( ja osobiscie jestem chory na punkcie dzwieku r6 , no i potrzebuje ciut mocniejszego auta, stad tylko takie wchodza w gre ). A jezeli jestes jak ja przed laty czyli dozbieram z kieszonkowego i jakos tam bedzie- na pewno nie idz w kierunku bmw:p pozdrawiam
"Bmw z małym silnikiem jest jak eurofighter bez uzbrojenia" J.C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Ja mam na sprzedaż BMW318 z 95 r. Wiadomo nie jest to auto pierwszej młodości ani stanu igła, ale za 4500 zł nie można oczekiwać nówki. Jak do tej pory nie zawiodła mnie ani razu nawet w największe mrozy. Z silnikiem też nie ma problemu, na autostradzie śmiga aż miło. Jak ktoś chętny to zapraszam

 

http://olx.pl/oferta/czarne-bmw-318-CID5-ID6eVrl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prosze o pomoc

Mianowicie nie mam pojecia jaki olej zalac do mojego compacta 1.9benzyna z przebiegiem 240 tysi

 

 

http://olx.pl/i2/oferta/sprzedam-bmw-316ti-m43-CID5-ID5YAq1.html

 

To jest ogłoszenie sprzedaży? Czy co to jest?

Od sprzedaży jest dział giełda, a od olejów jest specjalny temat.

Proszę się zapoznać z tym co jest na forum i nie śmiecić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uważacie, że auto przy zamianie jest warte 12 tysięcy złotych? Co sądzicie o tym konkretnym modelu? Bo ja nie widzę jakiejś wielkiej tragedii, ale chyba szału również nie ma. Poprawicie mnie jak się mylę i czekam na Wasze opinie :) http://olx.pl/oferta/zamiana-bmw-320i-cabrio-1995-rok-nowy-gaz-sekwen-zamienie-na-inny-CID5-ID6bi0r.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko cos sensownego poszukać. Dobrze ze sa jeszcze wprawione oczy na forum bo nie dosc ze by daleko sie jechało to jeszcze przezyło zawód i wróciło z z odchudzonym portfelem przez długa trase. 1.6 nie interesuje mnie, moje niedopatrzenie ;/ Dzięki, mam nadzieje ze coś sie jeszcze trafi sensownego. POZDRAWIAM! :cool2: edit:Co myslicie o 6 i 7?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zastanawiam się czy swojej nie puścić, bo ciągnie mnie w starożytność :mrgreen: i E21 spędza mi sen z powiek.

Ale za mniej niż 12 nie oddam.Auto jest doinwestowane praktycznie zgodne z VIN, ale nie napiszę jak wszyscy bo wymaga jeszcze trochę wkładu.

 

W 6 coś było z przodem zwłaszcza z prawej strony.Różni się odcień i słabo spasowany jest prawy błotnik.

W 7 brak fot wnętrza, ale ogólnie nie wygląda źle.

Nr 3 pomimo, że silnik 1,6 wygląda na ładną i nie kombinowaną.Nikt nie cudaczył na siłę i nawet ma oryginalne radio co też dobrze świadczy, bo z reguły już takich zabytków nikt nie używa. Może być całkiem niezła :cool2: .

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uważacie, że auto przy zamianie jest warte 12 tysięcy złotych? Co sądzicie o tym konkretnym modelu? Bo ja nie widzę jakiejś wielkiej tragedii, ale chyba szału również nie ma. Poprawicie mnie jak się mylę i czekam na Wasze opinie :) http://olx.pl/oferta/zamiana-bmw-320i-cabrio-1995-rok-nowy-gaz-sekwen-zamienie-na-inny-CID5-ID6bi0r.html

 

Podbijam prośbę o jakąś opinie na temat tego samochodu. Czy coś jest z nim nie tak albo czy ktoś coś o nim słyszał może? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero jak przeczytałem twoj post zaważyłem to. Dobre oko. Szkoda tego 1.6 bo najbardziej mi podchodzi ale silnik troche za słaby. Jak wyglada sytuacja cenowa w tym przypadku? http://olx.pl/oferta/bmw-320i-coupe-max-opcja-skora-2xklima-2-kpl-kol-CID5-ID6mTrZ.html#c709aade2f

 

edit: znalazłem dzisiaj cos takiego, całkiem niedaleko:

http://allegro.pl/bmw-e36-coupe-m-pakiet-i4393225354.html

i jescxze to

http://allegro.pl/klasyczna-bawarka-320-i-brokatrot-klima-alu17lpg-i4391282803.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

A dziękuję kolego matipl6600 :D

Wiadomo do jeszcze paru rzeczy trzeba się przyłożyć jak to w pełnoletnim aucie, ale wiadomo co jest.Dokończył bym autko, ale koncepcja się zmieniła i mam smaka na "rekinka" :cool2:

Za to pakietu startowego ktoś nie będzie musiał robić-wymienione wszystkie(dosłownie)oleje, płyny, świece, paski,sprzęgło itd.Zresztą wszystko jest w galerii.

Cena do dogadania, ale za pół darmo nie oddam, na częściach nie oszczędzałem, na gadżetach też( za samą gałkę podświetlaną M dałem 300 zł). Co najważniejsze buda nie jest skorodowana,wystarczy odświeżyć konserwację spodu i będzie :cool2: Jest pełen M pakiet (zewnętrzny i wewnętrzny) nie żaden dokładany tylko fabryczny.

Ciśnienia na sprzedaż nie mam, a włożyłem w nie sporo kasy i serducha. Jak ktoś reflektuje to zapraszam.

Panowie, udało mi się uzbierać 12tyś i poszukuję e36 coupe. Pytanie jest następujące, na jaki silnik mam realne szanse przy tej kwocie? 2.0 zakładam, że napewno, ale jak to wygląda z większymi motorami cenowo?

 

Cenowo wygląda.... różnie. Tutaj już nie tyle odgrywa rolę rocznik tylko stan auta. Ogólnie cenowo najdroższe są 2,5 i 2,8 nawet w niemcowni jest kosmos różnica w cenie pomiędzy tymi silnikami, a całą resztą.

Moja jest 2,5 170KM.

Wygląda tak....

Bad%2520Boy%2520%252857%2529.jpg

Bad%2520Boy%2520%252852%2529.jpg

Bad%2520Boy%2520%252855%2529.jpg

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.