Skocz do zawartości

Miłe niespodzianki (odkrycia) w Twoim X3


felixo

Rekomendowane odpowiedzi

Co nowego odkryliście, czego się nie spodziewaliście? Co Was zaskoczyło? Spróbujmy pozytywnie :roll: :mrgreen:

 

Przykładowe najczęstsze głosy z podobnego wątku (http://x3.xbimmers.com/forums/showthread.php?t=688494) na XBimmers:

1. Osiem programowalnych przycisków (można np. ustawić natychmiastowe połączenie telefoniczne z żoną, czy nawigowanie do domu).

2. Wewnętrzne oświetlenie ambientowe dookoła wewnętrznych klamek - wygląda super.

3. System audio HiFi Prof - gra lepiej niż się właściciele spodziewali.

4. PDC - automatyczne załączenie hamulca podczas cofania jeżeli jest włączony AutoHold (po prostu przy bardzo niskiej prędkości sam zatrzymuje).

5. Otwieranie/zamykanie dachu panoramicznego z pilota.

6. Aplikacja BMW Remote umożliwiająca z telefonu komórkowego z dowolnego miejsca na świecie zdalne: zamykanie/otwieranie, znajdowanie na mapie, włączanie/wyłączanie świateł, sterowanie klimatyzacją etc.

 

Moje f25 w produkcji, więc brak odkryć osobistych jeszcze :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ostatnio w garazu otworzyl bagaznik i to tak nieszczesliwie ze przyblokowal drzwi garazowe, uniemozliwiajac ich otwarcie (przy czym wejscie do garazu mam wylacznie z zew przez wspomniane drzwi). Odkrylem wtedy ze moge zakmnac klape z pilota. Nice :-)
BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjną rzeczą jest możliwość wysyłania wiadomości do samochodu ,znajduję adres w Google i po uruchomieniu auta mam gotowy cel podróży :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo fajne jest to, że jak lekko dotkniesz klawisza na radiu to pokazuje co jest pod nim zaprogramowane-nie trzeba naciskać żeby się przekonać co jest zaprogramowane.

Nie mogę za to pojąć kiedy przy wyłączaniu automatycznie zaciągnie mi się ręczny.

To samo po wyłączeniu silnika raz zapala mi się oświetlenie wewnętrzne a raz nie(muszę nacisnąć guzik stop jeszcze raz?).

Nie podoba mi się to, że po włączeniu silnika pojawia mi się na iDrive profil i muszę za każdym razem to zatwierdzać.

Generalnie po raz pierwszy po 3 dniach posiadania auta nie potrafię wykorzystać automatycznych(wyżej wymienionych) udogodnień :oops: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych : w apple store można pobrać darmową aplikację na iphone (bmw remote). Miałem okazję spróbować ,zlokalizowała dosyć dokładnie auto na parkingu ,kiedy zapomniałem gdzie zaparkowałem :cool2: ma też funkcje świateł ,drzwi itp. przetestuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma u siebie : ,,BMW LTE hotspot internet module'' ? Podobno już to zakładają do F25 :cool2:

Kosztuje duuużo i jest "przywiązany" do auta...

Ja mam coś co nazywa się ZTE MF60 i wszyscy w aucie mają dostęp do internetu. I mogę sobie to zabierać/używać wszędzie (hotel, przyczepa kempingowa, jacht :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie odkrycia:

 

- Dwukrotne pociagniecie przycisku od dachu jednoczenie otwiera/zamyka podsufitke i szklany dach (mozna szybciej wykonac operacje)

- Wlacznik kierunkowskazu wykrywa elektrycznie czy skrecilismy, nie ma tego klasycznego odskoczenia dzwigni

- Automatyczna wentylacja wnetrza po ustawieniu timera

- Programowane przyciski :cool2: ustawilem sobie natychmiastowe polaczenie telefoniczne z zona i tesciowa :mrgreen:

- Klimatyzacja jest przyjemna. Nie wiem na czym to polega, ale w vw czy audi zawsze po wlaczeniu byl taki charakterystyczny zapach i czesto gardlo mnie bolalo. W bmw pomimo ustawien tej samej temperatury klima jest bardziej przyjazna

- Zestaw glosnomowiacy dziala perfekcyjnie. Jakosc glosu w obie strony, bezproblemowe i automatyczne laczenie sie z telefonem, klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak samochód jest wyłączony przez ponad kilka minut to można samemu przesunąć wycieraczki do góry po przedniej szybie w czasie mycia. Wygląda to tak jakby silnik wycieraczek był odłączony od ramion. Po włączeniu silnika wycieraczki same powracają na dół szyby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.