Skocz do zawartości

BMW E91 330xD / Eibach ProKit B12 & ACS 19 zoll


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.youtube.com/watch?v=RJtRCjobZHU&feature=youtu.be

 

szkoda że warunki takie se, zimówki, mokro i lekka mżawka, na dodatek drogi zabrakło :mrgreen: , trzeba będzie się pobawić za dnia na suchym

 

druga sprawa to hamownia, może po niedzieli gdzieś podjadę i zobaczymy co wypluje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Mi sie jak najbardziej widzi :mrgreen: sam się nad takimi zastanawialem ale ostatecznie wybór padł na inny model.

ps.Nie maluj tylko tych felg na żaden kolor moim zadaniem tak wyglądają najlepiej :cool2:

Polamalem te felgi we wrocku, mimo spawania nie dalo sie ich zrobic na dlugo. Przesiadlem sie na 18 ale racja, te felgi sa piekne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Świetne pre LCI e91 z zacnym silnikiem i dobrym wypasem :D

sam już nie wiem, na których felgach prezentował się najładniej.

 

PS. mam takie same zestawienie kolorystyczne wnętrza [niestety bez sportsitze :( ]

 

myślę też, że lampy black line z tyłu i czarne końcówki wydechu dopełniłyby dzieła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

coś w tym temacie nudno ostatnio, ale w końcu uzbierałem na nowe zawieszenie :D szału nie robi bo to nie gwint, ale to tez tylko xdrive i zbytnio przesadzać nie można

 

Eibach ProKit B12, czyli springi Eibacha 30/25 i amorki Bilstein B8 + nowe górne mocowania przednich amortyzatorów

 

http://images70.fotosik.pl/523/7e500517cc94498fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod sie prezentuje bardzo ladnie :cool2: , lubie takie black on black.Jak sugeruja koledzy dokonczenie chyba to zamiana tylnych lamp na orginal Black line ?

 

Jedyna uwaga to kola ktore sa pierwsza klasa :D (i jedne i drugie) ale tak jak u mnie troche sie gubia czarne felgi na czarnym samochodzie... to osobista uwaga ktora wiekszosc pewnie nie podzieli :mrgreen:

 

Jak chodzi o sprezyny, planuje u siebie ten sam zestaw, jestem bardzo ciekawy jak to wyjdzie szczegolnie wizualnie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

kilka małych zmian, już z nowym zawiasem i takie tam tymczasowe koło :D

 

 

jak widać po fotkach trzeba wrzucić dystans na przód... jakieś 20mm i będzie si

http://img2.aukcjoner.pl/gallery/019726220/5_f.jpg?1427468983

http://img2.aukcjoner.pl/gallery/019726220/17_f.jpg?1427468983

http://img2.aukcjoner.pl/gallery/019726220/16_f.jpg?1427468983

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 mm nie bedzie troche za bardzo po niemiecku ?

czy to fotki czy dalej wysoko siedzi ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo z obniżeniem szału nie ma, co prawda to wszystko jest nowe i się pewnie jeszcze układa ale myślałem że siadzie bardziej, wychodzi na to że moje seryjne springi były już uklepane i po założeniu nowych równica była znikoma :(

 

co do dystansu to tak aby tył zrównał się z przodem to by musialo być 25mm ale myślę że te 15-20 będzie wystarczajaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo z obniżeniem szału nie ma, co prawda to wszystko jest nowe i się pewnie jeszcze układa ale myślałem że siadzie bardziej, wychodzi na to że moje seryjne springi były już uklepane i po założeniu nowych równica była znikoma :(

 

 

hmm dziwne, rozumiem ze nie ma regulacji ?

proponuje ci wkladac fotki do imgur co pozwala wkladac pelno rozdzielczosci, na stronie jest tylko preview i mozna powiekszyc sobie bo tutaj sa troche male

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta felga nie jest ori bmw ?

Tez taką mam 19 cali... Mega mi sie podoba :D Zresztą zawsze lubiłem felgi z tymi nabijanymi srubkami do okoła obręczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.