Skocz do zawartości

E34 524 Td zmiana wnętrza na jakie ?


Tomkoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jak w temacie chcę zmienić u siebie wnętrze chodzi mi głównie o fotele .. gdyż moje z racji wieku i przebiegu samochodu są bardzo zmęczone ... Ale tu pojawił się problem , otóż deskę w aucie mam złożoną z dwóch kolorów , góra deski jest czarna , dół wraz z tunelem środkowym dywanem oraz listwami przy prograch są beżowe .Boczki mają góre czarną dół beżowy . Osłony słupków są jedno częściowe i są w kolorze czarnym . Więc z racji tego że na allegro jest praktycznie nie możliwe do kupienia foteli w beżowym welurze , bądź skórze zastanawiam się nad czymś innym ... Tylko do tego dywanu i tunelu nie wiem co będzie pasowało tak żeby to miało ręce i nogi .. Bo czarna skóra czy szary welur myślę że średnio będzie wyglądał ...Więc jeszcze jako tako tunel i dół deski byłbym w stanie wymienić na czarny czy szary to dywanu bym nie chciał ruszać i się z nim bawić ... Nie wiem jak by wyglądała czarna deska i tunel z boczkami , czarna skóra i ten beżowy dywan ? Może wy macie jakieś pomysły jak to można zrobić żeby to miało ręce i nogi i jakoś wyglądało ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że fotele od E32 pasują to wiem , tylna kanapa na upartego też wejdzie ale dość ciasno.. przeglądałem allegro to znalazłem dwa fotele do E32 w miare stanie i całe wnętrze z E34 z fotelami w złym stanie ale dobrą kanapą , jakby kupić oba może by coś się złożyło jedno ... Jednak myślałem już nad czarną bądź siwą skrórą tylko nie wiem co jeszcze by trzeba było wymienić że to wyglądało i miało ręce i nogi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.