Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

...wielkopolski="oszczędny" handlarzyna z autami wg. opisu z Niemiec a w tle Belgia ...550 nie jest poważnie uszkodzona ale najprawdopodobniej to jej kolejny wypadek i dlatego byłą tak tania, że trafiła do Polski ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenia nie duże - przynajmniej ze zdjęć. Pamietaj, ze przód jest aluminiowy - więc o klepaniu wzmocnienia błotnika czy naciaganiu kielicha mozna zapomnieć.

Pewnie będzie cała do malowania - czyli bedziesz miał problem by się jej później pozbyć.

Jak zadzwonisz i wypytasz to pewnie powie Ci, że swieci kontrolka silnika - ale pewnie od uderzenia:)

Niemcy też naprawiają samochody i jakby to było pierwsze uszkodzenie, a poza tym auto nie wymagało wkładu finansowego, to z pewnością zostałoby u Hitlera i śmigało po autostradach. Te auta w niemczech trzymaja cenę i z pewnoscia nie poszłoby do Polski z 7tys euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do goscia powiedzial ze jest pekniety amortyzator ,poduszki całe auto miało serwis 500km przed wypadkiem.Wprawdzie nie szukam auta po wypadku ale to jest wyjatkowo tanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, a ja nie widzę w tym niczego podejrzanego. Otóż Europa jest jednak nadal w większości chrześcijańska, a że prawdziwy Chrześcijanin ma obowiązek drugiemu robić dobrze, to bezpośrednio przed sprzedażą auta robi cały zawias, oleje, filtry, pierze tapicerkę, kupuje nowe opony nawet jeśli poprzednie miały jeszcze 6 mm bieżnika. Adalbert, Ty się wstydź, normalnie każdego podejrzewasz że wałki czyni. A skoro mówi chłop, że 500 km przed był serwis to znaczy że był. No przecież by tak nie kłamał chyba, nie? Polacy to od dawien dawna bogobojny i uczciwy naród, więc nie wiem czego się czepiasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenia nie duże - przynajmniej ze zdjęć. Pamietaj, ze przód jest aluminiowy - więc o klepaniu wzmocnienia błotnika czy naciaganiu kielicha mozna zapomnieć.

Pewnie będzie cała do malowania - czyli bedziesz miał problem by się jej później pozbyć.

Jak zadzwonisz i wypytasz to pewnie powie Ci, że swieci kontrolka silnika - ale pewnie od uderzenia:)

Niemcy też naprawiają samochody i jakby to było pierwsze uszkodzenie, a poza tym auto nie wymagało wkładu finansowego, to z pewnością zostałoby u Hitlera i śmigało po autostradach. Te auta w niemczech trzymaja cenę i z pewnoscia nie poszłoby do Polski z 7tys euro

 

Sprawa moze byc tego rzedu,ze sa duze oplaty za taki samochod (x50i jesli chodzi o niemcy) i ktos juz zrezygnowal z naprawy tego samochodu...

No ale tym bardziej nie rozumiem, jesli ktos jest zainteresowany to dlaczego nie pojedzie go obejrzec tylko czeka na opinie na forum?!???? Ale to juz jest temat rzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu handlarze jak sprzedają auto to zawsze mają pół auta nowe, wszystkie po serwisie, łącznie z łańcuchem rozrządu (pomijam fakt że wszystkie auta mają łańcuch). Co z tego że miało serwis 500 km przed wypadkiem, jak nie wiadomo kiedy to było i ile już gnije na placu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ? :)

 

Zamykam bo mnie nie interesuje :nienie: , jeden kolega napisał ze potem takie malowane całe auto bedzie ciezko sie pozbyc,+ 550i w tych czasach,wiem ile czasu walcze :mad2: ze swoja 545i i nie była malowana..Ppza tym znałazłem całą w dobrej cenie na mobile de. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0-100 545i 5.8s manual taki mam

550i 5.2s manual ciezko dostac w dobrej cenie

550i 5.3 automat taki jest tanszy i wiecej wyboru,ale szukam dalej manuala mam czas bo moje 545i czeka dalej na klienta a z tym jest ciezko

od 0-100 0,5s mysle ze to sporo

 

http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/bmw/seria-5/e60/sedan/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie lepiej 535i z chipem na 360KM lub chipem + IC na 380KM ?

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.