Skocz do zawartości

Rozmiar monitora nawigacji


mb3_

Rekomendowane odpowiedzi

do głowy przyszła mi żeby zostawić obudowę (wraz z mechaniznem) ale środek wymienić na galaxy tab2 kwestia czy da się to rozmiarowo dopasować. widziałbym to mniej więcej tak -> http://www.mp3car.com/worklogs/151995-samsung-galaxy-tab-2-7inch-tablet-in-2006-g35-double-din.html choć wiem, że będzie jeszcze szereg problemów typu jak przełączać głos itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, montuje na 100%, aktualnie pozostaje kwestia skompletowania części i rozwiązania kilku problemów.

- Włączanie nawigacji zostanie rozwiązane w ten sposób, że wraz z uruchomieniem radia zostanie uruchomiona nawigacja (wylutuje microswitcha z nawigacji i podłącze pod przekaźnik który będzie zwierał do masy)

- Ładowarka będzie oryginał oczywiście zostanie rozebrana i podłączona pod 12V (możliwe, że kostka ISO od radia, ale jeszcze przemyślę)

- Do przemyślenia pozostaje mi kwestia ewentualnej aktualizacji po montażu, ale prawdopodobnie do schowka wmontuje gniazdo USB dzięki któremu zawsze będę mógł laptopem podłączyć się pod nawi, a dodatkowo będę mógł np. zamontować pendrive z MP3 lub modem 3G dzięki któremu w nawigacji będzie internet i np. możliwe będzie korzystanie z mapy google.

 

Najpoważniejszy problem na dziś to podłączenie dźwięku zgodnie z wizją czyli jak zrobić tak aby radio wyciszało się w momencie gdy nawigacja nadaje głos i wracało do poprzedniego trybu gdy komunikat z nawi się zakończy. Po konsultacjach, jeden ze znajomych stwierdził, że może spróbować wykorzystać funkcje mute w radiu i powinno wszystko działać OK.

Ostateczną opcją jest AUX w radio, i zmiana komunikatu wyświetlanego na ekranie radia z AUX na NAVI.

 

Generalnie po zamontowaniu opiszę całość i dam znać jak działa, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość ze względu na czas w jakim skompletuję w normalnej cenie części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo mam jeszcze jedną prośbę czy ktoś mógłby podać mi funkcje tych czterech przycisków z lewej i prawej strony wyświetlacza? Wiem, że dwa z nich to obniżanie i podnoszenie ekranu, a dwa pozostałe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.