Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Multipla w Gazie mowi ze film byl zarabisty i kobiecie tez sie podal, z niektorych tekstow to plakalismy ze smiechu, fakt ze idac na 21.00 do kina ostatnie sceny sa mocno fabularne i pod koniec czlowiek jest troszke zmeczony... przy czym caly film na serio niezly, gra aktorska na wysokim poziomie, sa dupecki, dobre teksty i nabijanie sie z bjedy, lepiej byc nie moze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie Ci co byli w kinie czy klimat filmu jest podobny do Kasyna ? bo zamierzam się wybrać z małżonką i nie wiem czy jej nie zamuli (oczywiście dla mnie Martin Scorsese to klasyka) i pozycja obowiązkowa Edytowane przez gorik79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Ci co byli w kinie czy klimat filmu jest podobny do Kasyna ? bo zamierzam się wybrać z małżonką i nie wiem czy jej nie zamuli (oczywiście dla mnie Martin Scorsese to klasyka i pozycja obowiązkowa

Nie zamuli ;) Ogólnie bohater opowiadał swoją historie podobnie jak w "Chłopcach z ferajny" tylko tu jest więcej humoru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie mam szczęścia Cie spotkać. A JESZCZE JEDNO TOTALNY off top ale właśnie robie zakuly korporacyjne czyli elektronikę apple, a tablety , i phony , laptopy , mogą byc kamerki, jako ze wszystko jest kupowane w chorych ilosciach na wszystkie oddziały to mam to 25% taniej niz w media wiec jakby ktoś reflektowal to zapraszam mona sobie cos okazyjnie pozamawiac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że gdybyś zaproponował oryginalne turbiny, body-kit albo inne części z takim upustem miałbyś więcej chętnych. Zauważyłem, że tutaj mało dostrzegalne są rzeczy, których nie da się wsadzić pod pokrywę silnika :D.

Ale dzięki za propozycję.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wogóle ktos będzię,kurcze jak wszyscy mogli to nie mogłem ja,teraz jak ja ja mogę to nie może nikt,dawajcie chłopaki ,bo pomyslę że się sniegu przestraszyliście,specjalnie w biurze dłuzej zostałem aby zawadzić o sadybę ,nie róbcie mi tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to spotykamy się co dwa tygodnie. Czasem komuś coś strzeli do głowy i zwołuje spota spontanicznego.

Nic się nie przejmuj obserwuj forum.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zwołuje spota spontanicznego za 40 min wszyscy na Sadybie :mrgreen:

 

 

Edit ŻARTOWAŁEM :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorik79 -uprzedź trochę wcześniej, że będziesz zwoływał spota spontanicznego. Człowiek zdąży zareagować.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.