Skocz do zawartości

xdrive tour


anwod

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mialem okazje na warszawskim bemowie wziac udziel w xdrive tour. Ogolnie niezla organizacja, duzo roznych modeli do potestowania od x1 przez 3, 5, 6, 7, x6M. Calkiem fajna zabawa, jak ktos ma kilka godzin wolnego to warto sie zapisac. Mala proba czasowa, mozna pocisnac. Bylo slisko i xdrive fajnie dawal rade, czuc ze tyl mocniej pracuje. Niestety nie moxna bylo wylaczyc elekrtoniki.

Powiem wam ze ponad 2 tonowy kolos x6m faktycznie wjezdza na rampe z duzym skosem majac tylko 1 kolo nie na rolkach. Takie zabawy ale robia wrazenie :-)

Byl do poogladania 135m - nie dali mi sie przejechac choc nalegalem, byla tez120 xdrive.

Niestety za caly event odpowiadaja austryjacy bo probujac negocjowac jazde 135m mozliwe bylo tylko to co zaplanowane, nic spontanicznosci :-)

A moze wygladalem zbyt malo wiarygodnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. No bylem wczoraj na xdrive w Debrznie i udalo mi sie chwilke pojezdzic M135i xdrive. nie bede sie rozpisywal wiele, powem tylko tyle ,ze ide dzis ten samochod zamowic. Pozdrawiam i dziekuje za wskazowki. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M135i jest jak 2 samochody w jednym ,naprawde- tryb comfort ,manewry na parkingu- silnik cichutki,wewnatrz nie slychac prawie wcale,zawieszenie sztywne ale nie TWARDE. tryb sport gaz do konca RYK silnika wewnatrz,niesamowite przyspieszenie i trakcja. plus z przodu jesli chodzi o miejsce naprawde jes ok-miejsca jest tylko troche mniej niz w nowej serii 3-samochod wewnatrz jest zdecydowanie wiekszy nie pierwsza generacja ,gdzie mialem wrazenie, ze wszystko mnie przytlaczalo. A ogolnie event xdrive wszystkim polecam jazda w roznych trybach tez sport plus pokazala mi jak niewiele umiem i ile w zlych warunkach robia dobrego systemy na ktore praktycznei nie zwracamy uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak pewnie czytales w innym watku bylem zdecydowany na audi a5. W audi ,jako ze jestem w wybranej grupie zawodowej mialem rabat fabryczny minus 10%. Oprocz tego od dilera jakies 2-3% W sumie 13% wychodzilo. Oprocz tego jakis czas temu zadzwonil do mnie jakis facet z firmy mowiac ,ze jest w stanie uzyskac dla mnie wiekszy rabat ( 15%) ale pierwsza rejestracja nie bedzie na mnie ( samochod moglby byc przeze mnie skonfigurowany, z przebiegiem 0 km ,ale nie bylbym pierwszym wlascicielem. Wiec z kolei z ta informacja udalem sie do dilera audi- a on mi na to,ze tez tak moga. A w bmw twardo ,ze znizki tylko dla adwokatow i to max 8% No wiec ja druknalem sobie oferty z audi z ujetymi tam rabatami ,wrocilem do bmw ,ze w sumie to sa konkurencyjnymi firmami na rynku i jesli takich samych rabatow nie uzyskam to nie mamy o czym rozmawiac. Po poludniu tego samego dnia byl telefon ,ze jednak sie da :-)

Plus wydebilem znizke na kola zimowe bo to tez jakas straszna kwota do m135ixdrive jest i dywaniki gumowe m performance ( nie lubie weluru zima-bloto sie robi). Proszono mnie abym nie informowal o dokladnej znizce do momentu odbioru samochodu. Diler z centralno-polnocno-zachodniej :-) czesci Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.