Skocz do zawartości

Piaskowanie lusterek Wroclaw


tomm7

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zabezpieczyc sie przed kradzieza lusterek. Tym bardziej, ze strasznie je kradna we wroclawiu. Mojemu staremu znajomemu ukradli 2 razy do e90... Takze po co mam ryzykowac. Na dodatek jesli elektronicznie je skladam to moga 'pourywac' mi mechanizmy.

 

Bylem przekonany,ze nazywa sie to "piaskowanie" czy "grawerowanie"?!

Pewnie chce sie zabezpieczyc przed zlodziejami lusterek moze to i pomaga jak tam sobie wypiaskujesz swoj nr rej, ale wydaje mi sie ze jak komus bedzie zalezalo to z czystej zlosliwosci wyrwie Ci wklady

 

Dokladnie tak, ale tego juz sie nie przewidzi. Chodzi mi o ochrone przed kradzieza a 'piaskowanie' juz duzo znajomych mi polecalo, ze koniecznie musze to zrobic. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomm, i jesteś przekonany, że to kogokolwiek powstrzyma? Przecież wyjęcie wkładu lusterka to kilka sekund. Złodziejaszek już w dziupli sobie sprawdzi, co to za napis na nim widnieje nie wiedząc jeszcze, że jest nieusuwalny. On nie kupuje tego lusterka, więc może brać w ciemno. O ile jest na tyle ciemno, że nikt nie widzi. Trochę też brakuje logiki w rozumowaniu. Bo nie ochronisz ani trochę mechanizmu składania elektrycznego. Przecież aby zobaczyć, że jest napis i tak delikwent najpierw wyprostuje lusterko :D

 

Do momentu aż nie zaczną za takie występki obcinać łap to się będzie zdarzać. Ostatnią skuteczną deską ratunku jest garaż, albo zabieranie wkładów ze sobą do domu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak kolega chce to niech robi. Jak w 1 na 100 przypadków lusterka nie zostaną zniszczone / ukradzione bo są oznakowane to dobre i to. Kiedyś pamiętam jak się wszystkie szyby w samochodach znakowało :) Liderem na tym rynku była firma bodajże Somerw. Poza tym jeśli koledze (prześledźcie jego wątek o kupnie e92 - viewtopic.php?f=70&t=207127) jedynym problemem z autem który pozostał do rozwiązania jest oznakowanie lusterek to moim zdaniem szacun i gratulacje wyprowadzenia autka "na prostą"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak kolega chce to niech robi. Jak w 1 na 100 przypadków lusterka nie zostaną zniszczone / ukradzione bo są oznakowane to dobre i to. Kiedyś pamiętam jak się wszystkie szyby w samochodach znakowało :) Liderem na tym rynku była firma bodajże Somerw. Poza tym jeśli koledze (prześledźcie jego wątek o kupnie e92 - viewtopic.php?f=70&t=207127) jedynym problemem z autem który pozostał do rozwiązania jest oznakowanie lusterek to moim zdaniem szacun i gratulacje wyprowadzenia autka "na prostą"

Dzieki, prawie wszystko juz ogarnalem oprocz doswietlania zakretow. Rozwiniety komentarz jest w tamtym temacie

BTW nie wiem jak w innych miastach ale we wroclawiu kradna lusterka;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.