Skocz do zawartości

BMW X5 E53 3.0d rok 2001-Pompa paliwowa


kierowcabmw

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem i dylemat. Kilka miesięcy temu wymieniałem pompę paliwową tą przelewową w zbiorniku. Koszt tej pompy bodajże wyniósł mnie wtedy z 200 zł ( więcej było nerwów i bluzgania niż warta ta pompa ) No i znowu mam to samo , jeszcze rezerwa się nie zaświeci a już jest koniec paliwa i bbbbrrrrruuuu stoje ;) nie odpalę dopóki paliwa jej nie doleje ( rozszczelniła się czy co ? ) w każdym bądź razie była to pompa Made in China. No ale muszę to jak najszybciej wymienić no i mam dylemat . Panowie proponujecie Nową z Allegrosz do 200 zł czy używkę oryginał. Przyznam się szczerze że kupiłbym z chęcią oryginał nówkę z ASO ale cena mnie po prostu w tym przypadku lekko odstrasza bo to wydatek o ile się nie mylę prawie 1000 zł. A może mam jakiś syf w paliwie ? Nie wiem i chciałbym abyście coś doradzili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

i jak kolego rozwiązałeś problem ? pytam bo dzis mnie spotkało to samo. Na bank w prawym mam jakieś błoto, moze mam to przez to. jutro dam do czyszczenia. lewy czysty, otworzyłem od góry i wyglada ok. dolałem paliwa do pełna, nie chciał sie od razu odpowietrzyc ale w koncu poszło i nabił cisnienie.

Wymieniałes w koncu pompke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, pompki w baku przyprawiły mnie prawie o zawał... W ciągu jednego miesiąca umarły mi 4 pompki (jedna, która była i 3 nowe w tym jedna progowa). Pompki padały najczęściej ma autostradzie na lewym pasie... Zaczynałem od zamiennika, potem oryginał a i tak padały. Okazało się, że w baku było coś co przypominało smołę, oczywiście bak wypłukałem. Gdy padła jeszcze pompka progowa, z ostrożności sprawdziliśmy tą w baku, sitko już było lekko zalepione. Zalecenia: przestałem tankować na pewnej okolicznej stacji i problemy ustały.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.