Skocz do zawartości

Negatyw,co z czym?


Bunia 325i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,otóż robie w swojej beci całe zawieszenie z przodu i chciałbym zrobić negatyw...słyszałem że można zrobić na wachaczach z e46 ale i tez podkladając jakies podkładki i mam zapytanie gdzie dokładnie podłożyć mam te podkładki i zaznacze ze mam magiel z e36.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym był za camberami, podkładki podkładkami, jak już robisz to raczej nie na jeden ślizg :)

"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw.

Czasem i przegrać przychodzi.

Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.

Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Henryk Reyman

http://img811.imageshack.us/img811/8193/mottol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

też byłbym z camberami. ustawisz wedle potrzeb, tory i preferencji bez wiekszych probelmów. A z tymi podkładkami to taka rzeźba, ale to moje zdanie. Też wyczytalem o tych wahaczach z e46, są pewnie osoby co tak latają, ale to lepiej uderze do PUZ-a, lub kogoś kto lata bokiem w e30. O nich się wiecej dowiesz.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od samego poczatku myśle nad camberami tylko ze własnie chciałbym wsadzić te podkładki i zobaczyć jak sie na negatywie jeździ jezeli bedzie ok to kupie cambery a jezeli nie to zostawie to w serii,więc wie ktoś moze pod jakie miejsce wsadzić te podkładki??i powiem że ostatnio wsadziłem te wachacze z e46 ale wyszło tak że koło sie cofneło do tylu i przy oponkach 205 trzeba by było ciąc podloge...a to raczej odpada :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód robie do bardziej latania bokiem,wiem o camberach ale też własnie słyszałem o jakiś podkładkach tylko gdzie je wsadzić :?: i nie wiem czy te podkładki są dobre czy po prostu jednym słowem drut :mad2:

 

samochód robisz do bardziej latania bokiem to i do jazdy dziennej także? jak tak to szkoda opon na negatyw... poza tym lepiej za kasę na camber wrzucić poliuretany na których mocno poprawia się reakcja auta na prowadzenie

żadnymi podkładkami w e30 z przodu nie zrobisz negatywu, podkładki są do e36 gdzie jest inna konstrukcja zwrotnicy. zostaje Ci camber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.