Skocz do zawartości

[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS


wafeltom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 838
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Którą aplikacją cofnę tylnie tłoczki w F10?

 

Aplikacją raczej jeszcze tego nie zrobisz. Czytałem gdzieś na forum że ktoś cofnął tłoczki w F10 manualnie, potem oczywiście wyskoczył błąd na wyświetlaczu ale dało się go wykasować bez problemu.

 

EDIT: Tu masz filmik jak cofnąć tłoczki bez kompa:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Tak kolega Dziqsek pokasował linki, chciałbym tutaj poinformować jako moderator, że już nie będzie możliwości wklejania oficjalnie linków do nielegalnych programów na stronach Bmw Klub Polska i każdy wpis będzie usuwany, a ludzie notorycznie łamiący regulamin będą karani .

Możecie między sobą wymieniać linki jak ktoś ma ochotę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie apki Carly for bmw do czego służy funkcja Flasher with bi-xenon

• active

• not active

Bi-xenon lamps are used for flasher. (codable in LMA)

Nie wiem czy warto to kodować. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam mam pytanie odnośnie apki Carly for bmw do czego służy funkcja Flasher with bi-xenon

• active

• not active

Bi-xenon lamps are used for flasher. (codable in LMA)

Nie wiem czy warto to kodować. Pozdrawiam

 

Zapewne chodzi o to że teraz jak mrugasz komuś światłami drogowymi to zapalają się tylko te wewnętrzne żarówki w lampach a gdy ta funkcja będzie aktywna to dodatkowo xenony będą mrugały jak na filmie poniżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carly für BMW v21.02 [Cracked]

Pisałem że nie wolno żadnych linków wklejać i dodatkowo reklamować obcego forum . Moderator

Ale trzeba się rejestrować :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jaki sprawdzony moduł bluetooth polecacie? Czytałem, że w najnowszej wersji jest możliwe kodowanie serii F :)

 

Dla serii F potrzebny jest adapter 2 generacji. Tak można już kodować ale np. w F10/F11 jeszcze nie wszystko jest udostępnione.

 

Dla androida ten: http://www.ivini-tech.de/en/adapter/android-bmw/android-bluetooth-gen-2-adapter-fuer-bmw/a-1017/

 

Dla iOS ten: http://www.ivini-tech.de/en/iphone-ipad-wifi-adapter-for-bmw-new/a-1010/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A coś dostępnego w PL i za rozsądniejsze pieniądze? Czy zostaje tylko moduł od Carly?

 

Koledzy wcześniej pisali coś o próbach z innymi adapterami ale jeszcze nikt nie napisał czy działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
witam,

 

Chciałbym zakupić apkę Carly for bmw na iOS i mam pytanie czy działają wszystkie opcje z interfejsem wifi?

 

Mam taki interfejs: http://allegro.pl/interfejs-obd2-elm327-wi-fi-icar-pl-gratis-cd-i5871173524.html

 

auto e92 2008

 

Z oryginalnym wifi działają ale z innym mogą być problemy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem czy koś się podjął obserwacji DPF poprzez Carly for BMW ale może jednak :D

 

Posiadam oryginalny moduł Carly for bmw drugiej generacji.

Samochód ma oryginalny przebieg 66k km.

 

I tak po wypaleniu DPF poziom SOOT Mass-y spada do około 2gram jednak jeśli samochód jeździ po mieście (mam około 20km do roboty) to proces uruchamia się bardzo często bo co około 200km przy poziomie Soot mass 29gram(na początku sadzy przybywa bardzo szybko tak do około 15gram a potem zwalnia)

Natomiast jeśli jadę w dłuższą trasę taką 300km(przy średniej prędkości około 100km/h) plus trochę jazdy po mieście tak około 30km to proces wypalania DPF uruchamia się dopiero po około 400km-500km?

 

Czy może ktoś zauważył taką prawidłowość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.