Skocz do zawartości

Problem z BMW E36 320 POMOCY!!!!


radek_kana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje pomocy w sprawie BMW E36 320 M50. Problem polega na tym że miałem wystrzał gazu, auto zaczeło spadać z obrotów musiałem pulsacyjnie gazować żeby dojechać do domu oczywiscie jechałem wtedy na benzynie bo na gazie nie chciał chodzic, dojechałem do domu auto zgasło i potem tylko odpalało i gasło od razu i ciągle tak samo.

 

W tej chwili doszedłem do tego że auto chodzi ale mam odłączony czujnik wałka rozrządu chodzi koszlawo i strzela nie raz troche i muliste jest a czujnik jest dobry bo sprawdzałem.

 

Kto by mi doradził co to może być Pod kompem wykazało Błąd 26 (błąd napięcia sterowania silnikiem)

POMOCY !!!!!!!!

 

Tytuł ma skrócie opisać występujący problem

viewtopic.php?f=68&t=120678

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem cały Dolot i jest wszystko ok węże ćiśnieniowe krokowiec gume za przepływką i przepływke też :(

jak mam wszystko podłączone ,czujniki to odpala i gaśnie tylko ... ale jak odłącze czujnik Wałka Rozrządu to Auto odpala normalnie i chodzi tylko jest muliste i nie równo troche chodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.