Skocz do zawartości

BMW M6 V-MAXX 330KM/H WBSEH93426B797696


Rekomendowane odpowiedzi

To kupuj, bo już zaczynasz zachowywać jakbyś to auto znał i reklamował. przeczytaj jeszcze raz wszystkie swoje posty i zobacz czy nie mam racji. Masz okazję do kupna "profesjonalnie" zreanimowanego auta za połowę ceny, więc skorzystaj z okazji. Nie wiem tylko na jakiej podtawie wyciągasz daleko posunięte teorie na temat ewentualnych uszkodzeń.

 

to ty wyciągnąłeś daleko posunięte wnioski chociaż znasz auto tak samo jak ja. ja przynajmniej nikogo od druciarzy nie wyzywam. Napisałem, że dokładne oględziny to podstawa, a ty od razu po zdjęciach stwierdziłeś że szrot :mad2:

Brakowalo mu jakichkolwiek madrych argumentow to najlpepiej powyzywac od druciarzy, pewnie sam nim jest, a kazdy tutaj wklejony samochod to wedlug jego oceny szrot.

Sprzedam Bmw 320d E46 2001r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zobaczcie jak wyglądał samochód przed naprawą, następnie poczytajcie swoje posty. J-23 wklej chociaż jeden mój post, gdzie stwierdzam że wrzucony samochód to szrot i nie zostało to rzeczywiście udokumentowane. Wyraznie napisałem, że jak ktoś lubi naprawione auta po takim dzwonie, to niech sobie kupi. Ja uważam pochwalanie takiej działalności w Polsce za druciarstwo. J-23 czekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się J23 zapędzasz.

Akurat ta emka była wg mojej ceny dość mocno rozbita.

Nie gadaj, że nie. Mogę pójść o zakład, że geometria ruszona była. Oczywiście - takie auta się też naprawia, nawet zgodnie z technologią producenta...

Ale to już nie będzie to samo co było - w moim odczuciu. We Francji stłuczka wystarczy by auto zostało pozbawione prawa do rejestracji.

Więc weź chłopie pomysl i nie atakuj kazdego kto ma inne zdanie. Bo zdanie jest jak [BAD] - każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak wyglądał samochód przed naprawą, następnie poczytajcie swoje posty. J-23 wklej chociaż jeden mój post, gdzie stwierdzam że wrzucony samochód to szrot i nie zostało to rzeczywiście udokumentowane. Wyraznie napisałem, że jak ktoś lubi naprawione auta po takim dzwonie, to niech sobie kupi. Ja uważam pochwalanie takiej działalności w Polsce za druciarstwo. J-23 czekam.

 

Nazwales mnie druciarzem, a co ja mam wspolnego ztym samochodem? Wyrazilem moja opinie na temat tego samochodu, nie musisz sie znia zgadzac ale zeby od razu wyzywac mnie od druciarzy to chyba lekkie przegiecie. Autor tematu dostal opinie, zdjecia i to on musi podjac decyzje a nie Ty albo ja, poniewaz szczerze mowiac ta M6 to mi kolo du.. lata.

Sprzedam Bmw 320d E46 2001r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się J23 zapędzasz.

Akurat ta emka była wg mojej ceny dość mocno rozbita.

Nie gadaj, że nie. Mogę pójść o zakład, że geometria ruszona była. Oczywiście - takie auta się też naprawia, nawet zgodnie z technologią producenta...

Ale to już nie będzie to samo co było - w moim odczuciu. We Francji stłuczka wystarczy by auto zostało pozbawione prawa do rejestracji.

Więc weź chłopie pomysl i nie atakuj kazdego kto ma inne zdanie. Bo zdanie jest jak [bAD] - każdy ma swoją.

 

Loona wiem ze robisz wielki wklad dla forum i dzieki Ci za to, ale czy to ja zaatakowalem kogos? To ja zostalem nazwany druciarzem- dlaczego? Poczytaj wczesniejsze posty, napisalem ze JAK DLA MNIE (nie musicie sie ztym zgadzac to tylko moja opinia) JESLI SAMOCHOD ZOSTAL B.DOBRZE NAPRAWIONY TO NIEMA TRAGEDII,ale oczywscie trzeba to zweryfikowac na miejscu. A moze jest na forum jakis Blacharz -samochodwy? Moze on sie wypowie?

Sprzedam Bmw 320d E46 2001r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
J-23 tępimy na forum takie wynalazki bo nikt z nas ani ty nie chciał byś się na taką bezwypadkową mine naciąć także pisanie ze nie ma tragedi jest przegięciem ,w tym temacie musi byc czarne i białe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J-23 tępimy na forum takie wynalazki bo nikt z nas ani ty nie chciał byś się na taką bezwypadkową mine naciąć także pisanie ze nie ma tragedi jest przegięciem ,w tym temacie musi byc czarne i białe

Przegiecie jest wtedy ,gdy facet wciska tobie bajki o orginalnym lakierze ze bezwypadkowe, itd, a na miesjcu wychodzi inna historia.

Sprzedam Bmw 320d E46 2001r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz wspólnego z tym samochodem, jednak wypowiadałeś się na jego temat. Ja zareagowałem tak jak zareagowałem, bo tak uważam. Nie wszedłem nieproszony na twoją posesje, ale na forum. A co oznacza to słowo, sam powinieneś wiedzieć. Nie wiem dlaczego tak dotknęło ciebie określenie druciarz. Jak nie masz z tym "fachem" nic do czynienia, to dlaczego się tak obruszasz. Ja nie znam innego określenia na ludzi, którzy uważają, że w przedstawionym temacie jest wszystko ok. Uważam wręcz, że jest to warte najwyższej pogardy oszustwo. Czytając w tym wątku twoje posty, doszedłem do wniosku, że pochwalasz i akceptujesz taki stan rzeczy i stąd taka a nie inna moja reakcja. Ja się nie obraziłem jak mnie nazwałeś druciarzem, a wiesz dlaczego? Bo nim nie jestem. I to by było na tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając w tym wątku twoje posty, doszedłem do wniosku, że pochwalasz i akceptujesz taki stan rzeczy i stąd taka a nie inna moja reakcja. Ja się nie obraziłem jak mnie nazwałeś druciarzem, a wiesz dlaczego? Bo nim nie jestem. I to by było na tyle.

Gdzie ja napisalem ze akceptuje i zachwalam ta M6?

Sprzedam Bmw 320d E46 2001r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem czy, przez te rozważania na temat tego czy to trup czy nie trup, zauważyłeś, że sprzedawca zaznaczył BEZWYPADKOWY, a to raczej dość znacząco mija się z prawdą i tu jest największy problem. Wiem, że jakby to się stało w Polsce to wiele osób powiedziałoby, że nikt nie został zabrany do szpitala, więc to kolizja..

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania. Wczesniej koles cenił 200 mysląc że znajdzie się amator.

Teraz sprzedaje po kosztach.

Raz BMW / / / Zawsze BMW http://img528.imageshack.us/img528/4160/motorsporticon0ms.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zobaczyłem 1 zdjęcie to już wiedziałem co to za fura:D Była już umawiana na forum.

 

SAMOCHOD MALO URZYWANY -TYLKO W OKRESIE LETNIM

http://www.lastfm.pl/user/lolcatiero - aktualnie słucham:

http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=lolcatiero&color=red&unicode=no


Pozdrawiam, Michał.

Znany również jako delano @E46Forum.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak jak będzie naprawione profi to teraz znajdz mi zakład co naprawia profi aluminiowe przody i wstawia całe elementy na nity w miejscach fabrycznych łączen chyba sam w to nie wierzysz i jak by było profi to gośc by ją 2-lata sprzedawał

 

Ja Ci mogę podać namiary do firmy, w której naprawiam auta od 15 lat. Dla nich to nie problem. Teraz na przykład Lambo naprawiają.

 

We Francji stłuczka wystarczy by auto zostało pozbawione prawa do rejestracji.

 

A skąd Ty masz takie informacje ciekawe? :) Bo sprowadziłem z Francji kilkadziesiąt aut i wiele było po drobnych naprawach. Oczywiście, że generalnie na zachodzie dużych dzwonów się nie naprawia, ale lekkie uszkodzenia po stłuczkach jak najbardziej.

 

Nie wiem też co się tak czepiliście kolegi dexx'a. W żadnej wypowiedzi nie bronił sprzedającego kłamiącego o bezwypadkowości auta. Ma rację, że to M6 nie jest jakoś mega mocno uszkodzone i można było je dobrze naprawić. Pewnie tak nie jest ale jak nikt tego auta nie oglądał to też nie ma co wyciągać daleko idących wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ale pier.dolicie jak stare baby.

nie dość że nie na temat to jeszcze żal czytać.

widział ktoś ten sprzęt?

gdybać to można jeden dzień a nie tydzień :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ta lajza jeb moze pisac,ze to auto jest bezwypadkowe... Panowie czy jest warty ceny czy tez kur nie- to mysle,ze kupujacy powinien zostac poinformowany o wczesniejszym dzwonie i pokazane powinny byc zdj przed naprawa samochodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jebac takich handlarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne auto, drozeje o 20 tys zł z dnia na dzień

 

czyzby dlatego ze tani jest podejrzany?

 

Ciekawe za ile by ostatecznie poszedł... moze za 80 tys by oddał? :)

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
No co musimy gratulowac odwagi... Pewnie poleci te 300... Gorzej bedzie z ladowaniem:)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.