Skocz do zawartości

Ogrzewanie, gorsza sprawność jednej strony e91


lukaszbyku

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Sprawdziłem dzisiaj "klapki" i niby wszystko działa. Nawiewa reaguje na przyciski, jak kręcę pokrętłem od temperatury po stronie pasażera to słychać jak sie tam cos przestawia czyli panel jest ok. Zastanawia mnie gdzie w tym aucie sa elektrozawory od ogrzewania może one sie zawiesiły albo padły i przez to nie działa ogrzewanie.

Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Witam jestem tu nowy i posiadam e91 07r. W marcu ją kupiłem i dopiero teraz zauważyłem że coś jest nie tak z ogrzewaniem. Przez lato nie zwróciłem na to uwagi by było ciepło i nie było po co grzać ale parę dni do tyłu siedząc z strony pasażera zauważyłem właśnie, że strona pasażera gorzej grzeje. Ale wczoraj jadąc do domu z urodzin brata siedząc po stronie pasażera już mnie to tak denerwowało, że szok bo chciałem nagrzać w aucie bo mam małe dziecko. Temp była ustawiona na 28 stopni czyli maxa ale było czuć tą różnice temp w nawiewach ale po 2 czy 3 wyłączeniu i włączeniu ogrzewania zauważyłem, że działała normalnie czyli z wszystkich nawiewów leciała ta sama temp przynajmniej na dłoni nie było czuć różnicy ale po następnym wyłączeniu i włączeniu znowu było czuć różnice. I mam takie pytanie czy ktoś w końcu doszedł do tego co to może być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, ja tez odgrzeje troche temat.

 

E91 318d 2006

 

Od niedawna zauwazylem, ze cos nie tak jest z moim panelem i w ogole ogrzewaniem i temperaturami.

 

Jak dam po stronie kierowcy 16 stopni to wieje zimnem - normalne, ale gdy tylko przestawie na 16,5 to zaczyna leciec gorące powietrze, jakbym ustawił na 28 stopni. Komiczne jest to, ze juz od 16,5 stopni na szyby i na nogi leci wrzatek a nawiewy na srodku daja troche cieplejsze, aczkolwiek nadal zimne powietrze, czyli czuc te 0,5 stopnia zmiany. To samo sie dzieje jak zwiekszam temperatury. Na srodku zwieksza sie powoli, normalnie, a na nogi i szyby caly czas i tak leci wrzątek.

 

Po stronie pasazera dziala raczej wszystko ok, bo przed chwila jechalem, ja mialem 16,5 stopnia na nogi to mi wiało gorącem a na pasazera była optymalna, chlodna temperatura.

 

Co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.