Skocz do zawartości

zacinaja sie wycieraczki


gesia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam tego typu problem ze w czasie jazdy najpierw na automatach stawaly jak im pasowalo a teraz nie dosc ze stana to jeszcze nie mozna wlaczyc wylaczyc poprostu nic, gasze auto odpalam kolejny raz i dalej dziala co moze byc? z gory dzieki za odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mechanizm wycieraczek do wymiany,miałem to samo.

a ile kolego takie cacko kosztuje oczywiscie mowa o nowej czesci na allegro znalazlem tylko uzywke

Mojemu czyszczenie nie pomogło,kupiłem używke w miare świeżą 2008r za 350pln.Nowy mechanizm to ponad tysiac pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm wycieraczek do wymiany,miałem to samo.

a ile kolego takie cacko kosztuje oczywiscie mowa o nowej czesci na allegro znalazlem tylko uzywke

Mojemu czyszczenie nie pomogło,kupiłem używke w miare świeżą 2008r za 350pln.Nowy mechanizm to ponad tysiac pln.

ok dzieki cos poszukam pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam(mieszkam w belgii)znalazlem najtansza uzywke za 275€ nowa kosztuje z wymiana 480€-490€.powiedzcie co mam robic dojade na tych wycieraczkach zacinajacych sie do polski czy moze byc tak ze zatna calkowicie.pomozcie prosze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam swój stary mechanizm który wyczyscilem z i zalalem wd40.Nie mialem tylko czasu sprawdzic czy dziala.Mieszkam w Holandii wiec moze masz nie daleko,to dam Ci go za gratis.Byc moze bedzie lepszy od twojego.Wiecej info na pw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swój stary mechanizm który wyczyscilem z i zalalem wd40.Nie mialem tylko czasu sprawdzic czy dziala.Mieszkam w Holandii wiec moze masz nie daleko,to dam Ci go za gratis.Byc moze bedzie lepszy od twojego.Wiecej info na pw.

witam ja mieszkam w antwerpii jesli nie przeszkadza ci ze jest pozno to jak mozesz podaj numer telefonu to porozmawiamy.

Edytowane przez gesia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.