Skocz do zawartości

BMW E39 525 arktissilber

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
od zawsze na zawsze BMW:)
Opublikowano
  • Autor
Dołożysz sobie wielofunkcję z działu zrób to sam i będzie :cool2: Bezawaryjności :D

 

A tak dokladnie to co masz na mysli :?:

od zawsze na zawsze BMW:)
Opublikowano
Pewnie chodzi o kierownicę. Daj spokój przecież nie jest to golas :cool2:
Opublikowano
  • Autor
No tak nie ukrywam ze juz o tym myslalem tylko ciezko cos konkretnego trafic z poducha a wolal bym trojramienna

Edytowane przez mewa86

od zawsze na zawsze BMW:)
Opublikowano
Każdy lubi co innego. Dla mnie klasyczna jest super. Trójramienna bardziej mi pasuje do coupe. Ale tak czy siak to bez wielofunkcji wygląda tak jakby zapomnieli dołożyć i widać, że czegoś brak w kierownicy. Ale pomalutku ogarniesz sobie wszystko :D
Opublikowano
z "truj" ramienną nie ryzykowałbym, można się zatruć :D
M.i.k.l.i.k.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
z "truj" ramienną nie ryzykowałbym, można się zatruć :D

 

zatruc a niby czym :?:

od zawsze na zawsze BMW:)
Opublikowano

napisałeś słowo "truj" czyli pochodna truć trucizna etc.

 

Co innego gdybyś napisał trój ramienna. Kolega zwrócił Ci uwagę na rażący błąd ortograficzny :D

Opublikowano
  • Autor
napisałeś słowo "truj" czyli pochodna truć trucizna etc.

 

Co innego gdybyś napisał trój ramienna. Kolega zwrócił Ci uwagę na rażący błąd ortograficzny :D

 

no ok popelnilem blad :duh: ale wiadomo o co chodzi :lol: a nie kazdy jest idealny

od zawsze na zawsze BMW:)
Opublikowano

Teraz już nie popełnisz :)

 

Co do kiery jeśli nie jest zniszczona to ja bym nie wymieniał. Sam mam taką i źle nie jest. Jak kupowałem auto to się przeraziłem, że jest wielka jak w polonezie.

Opublikowano
  • Autor

No postaram sie :D

To tak samo ja mialem ze troszeczke zadurza jest taka poliftowa byla by lepsza ale nic na razie jast jaka jest

Edytowane przez mewa86

od zawsze na zawsze BMW:)
Opublikowano
Jedna truje, druga zadurza... :mad2:
Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Opublikowano
  • Autor
ale sie uczepili:) a morze jakies opinie na temat auta co :D :D
od zawsze na zawsze BMW:)
Opublikowano
  • Członkowie klubu
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ec2Wze6.jpg
Opublikowano

MORZE jest szerokie i głębokie...

Podstawy gramatyki się kłaniają...

BMW E39 530dA Orientblau Metalic

http://img11.imageshack.us/img11/9696/podpisyv.jpg


Galeria: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=146383

Elektronika samochodowa Tomasz Pyszka tel: 602 757 397

http://www.mechatronika.krakow.pl/

Opublikowano
  • Autor
jaja sobie robie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cool2: :cool2: :cool2:

Edytowane przez mewa86

od zawsze na zawsze BMW:)
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
Samochód bardzo fajny :cool2: Co prawda wolę ciemniejsze kolorki. Fajne fele , środek też spoczko, a z kierownicą to sam myślałem czy sobie do wlasnej e46 wstawic ale stwierdzilem ,ze zostawie serie
Opublikowano
  • Autor
umnie tez tak przynajmniej na razie zostanie :D
od zawsze na zawsze BMW:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.