Skocz do zawartości

Bicie w kierownicy przy HAMOWANIU?!


marianos81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z biciem kierownicy przy hamowaniu między 120 a 80 km/h, wymieniłem tarcze na nowe boscha, koła proste i wyważone a bicie jest?Wyjąłem tarcze i sprawdziłem na tokarce, tarcza ma 0,03 mm odchylenia od normy.Czy to może być przyczyną?Bicie jest naprawdę mocne. Miał ktoś taki problem? Pozdrawiam i czekam na Pomoc.

 

 

 

Ciężko poszukać?Jest wiele takich tematów.

Edytowane przez marianos81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moim zdaniem musisz podjechac do wulkanizacji albo do tych co zbieznosc ustawiaja i przeprowadzic zabieg DOWAZANIE KOL NA POJEZDZIE tzn ze podkladaja pod auto taki specjalny wozek podnosza do gory i wywazaja kola na samochodzie, koszt okolo 100zl powinno zalatwic sprawe, jesli nie to felgi sa walniete nic innego nie ma na to wplywu. Przerabialem to kiedys majac mercedesa 320cdi idetyczny objaw miedzy 90-110kmh bicie na kierwonicy po zabiegu jak reka odjal. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doważanie mogło by pomóć jakby bicie było bez hamowania , a w tym przypadku to tylko hamulce albo zawieszenie ...

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.