Skocz do zawartości

Nie kupujcie tego Z4. 4USBU33597LW72888


Rekomendowane odpowiedzi

Wyjasnie jeszcze raz od poczatku:

 

- auto ktore widzicie na zdjeciach z komisu to auto z vinem z watku - 4USBU33597LW72888; VIN zostal pobrany [ zdjecie ] z dolnego rogu szyby przez mojego znajomego z ktorym jechalem pomoc mu ocenic ten samochod; [ 2-giego grudnia ]

- zdjecia VIN-u aktualnie nie mam - nie ja je robilem - napisalem w tej sprawie do znajomego i jesli je jeszcze ma to wrzuce na forum; natomiast wg mnie nic to nie zmieni - nadal ktos napisze - "to nie jest zdjecie VIN-u tego auta" - wg mnie albo wierzycie w to co mowie albo w to co pisze sprzedawca .... [ ciekwe komu bardziej zalezy na prawdzie ]

- auto obecnie nie stoi w komisie a w domu obecnego wlasciciela; - nie znam powodu dlaczego tak jest a nie inaczej;

- kilka uwag ktore zapisywalem na telefonie podczas ogledzin auta - sami uznacie czy to wazne czy nie [ i oczywiscie czy mowie prawde ;)... ][ po "-" moje obecne komentarze ]

- pekniety plastik w bagazniku - w miejscu gdzie to sie nie zdarza wg mnie - chyba ze to wada konstrukcyjna

- cos malowany przod - moze nawet caly - wlasciciel powiedzial o tym dopiero jak przyjechalismy ... [ "obcierka zony" ], z tego co pamietam mowil tez cos o boku ale tutaj moge sie mylic

- ma czerwona rozporke z przodu - pewnie przydaje sie po takim dzwonie ...

- chyba brak spryskiwaczy ksenonow - nie sprawdzilem dokladnie, sa jakies klapki ale wg mnie na stale - moge sie mylic

- brak ksiazki serwisowej - ...

- pierwsza rejestracja w polsce 2009

- cos bije przy malych predkosciach - moja subiektywna opinia

- trzeszczy w srodku - j.w.

- pekniete plastiki przy zaglowku w srodku

- panele w srodku byly zdejmowane - w dodatku malo profesjonalnie - wszedzie masa podgietych plastikow

- masa ciezarkow na czesci felg - 1/4, 1/5 obwodu kola obklejona

- przednia boczna lampa klejona z przodu

- wyglada na bity ale ladnie poskladany - tak sobie zapisalem konczac "ogledziny"

- wlasciciel zapytany o mozliwosc sprawdzenia auta w ASO w W-wie wskazal na problemy takiej operacji - "jakies sprawy rodzinne za granica"... - choc bral to pod uwage ale nie doszlo do konkretow;

- nie mielismy miernika lakieru ani innego sprzetu - nie jestem profesjonalista, mam jedynie Z3 [ mialem tez kiedys MX-5 ], szukalem kilka razy uzwyanych kabrio i widzialem mase przekretow [ za ktore kilka razy zaplacilem po kilka setek sprawdzajac auto w serwisie ... ]

 

 

 

I kilka malych spraw:

 

- post ktory puscilem na poczatku byl zwiezla informacja abyscie uwazali na to auto - nie bardzo mam czas na dlugie opisy - choc teraz bylem zmuszony aby oczyscic sie z glupich uwag; [ brakowalu mu VIN-u o ktory poprosil kruk po czym zostal dodany do watku ]

- nie odpisywalem na watku - zawsze jak wchodzilem byl zablokowany... - a nie siedze non stop na forum;

- prowadzilem rozmowe z krukiem ktory staral sie wyjasnic caly temat rozsadnie i bez oczerniania; - dzieki kruk

- osoba ktora bedzie nadal zainteresowana autem powinna je dokladnie sprawdzic u dobrego mechanika / w ASO - nie bedzie watpliwosci

 

W razie dodatkowych pytan polecam PRIV bo pewnie watek za chwile zostanie zamkniety ;).

 

 

Pozdrawiam

[przemek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki za wyjaśnienia. Skoro to jednak ten VIN to zostawiłbym otwarty wątek. A link do ogłoszenia już nie działa, pewnie właściciel wycofał ogłoszenie.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dzięki za wyjaśnienia. Skoro to jednak ten VIN to zostawiłbym otwarty wątek. A link do ogłoszenia już nie działa, pewnie właściciel wycofał ogłoszenie.

 

Link działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Jesteś pewny że to ten...

 

Jestem pewien, bo widziałem to auto na własne oczy. Poniżej zdjęcie tabliczki znamionowej które zrobiłem.

 

 

Jeżeli chodzi o moc, to ma 218KM, może tak było na USA. Mnie też to zdziwiło. Na pierwszej stronie tego tematu jest rozkodowany VIN i jest podana moc 160Kw co daje 218KM.

Sam też sprawdziłem VIN na ASAP BMW. Tam też jest ta sama moc, więc to nie pomyłka. Z dodatkowych ciekawostek auto ma teraz wymieniony licznik na europejski.

 

http://img694.imageshack.us/img694/4167/zdjcie1077.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.