Skocz do zawartości

320 nie odpala\strzela w kolektor


bart6sze36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chlopaki. Mianowicie sprawa wygląda tak ze po wsadzeniu silnika do e36 poniewaz byly juz byl w nie za dobrej kondycji i uszczelka byla wydmuchana wsadzilem nowy silnik taki sam M50b20. Podpięte jest wszyystko pod sterownik boscha. Przy prubie odpalenia auta strasznie strzela w kolektro. Normalnie widac jak wybucha paliwo w kolektorze. Cos czuc spaliny ale za chiny nie moze odpalic. Zamówilem nowy czujnik połozenia wałka (ten górny) poniewaz pisalo na nim simens i jego kable byly tez w oplakanym stanie, poniewaz popękała izolacja i prawdopodobnie bylo jkakies spięcie, ale zaizolowalem ten czujnik i nic dalej nie pali. Pomózciie bo ja juz naprawde nie wiem co jest z moją becią, a snieg juz spadł i wypadało by jechac na salmopol ... ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli na silniku jest osprzęt simensa,to komp musi być simens,bo inaczej nie odpali

 

Tak jak kolega mówi.. Każdy sterownik ma inny program i jeśli pomieszasz siemensa z boschem to sie nie dogadają.

Podłącz Karte graficzną ATI i wgraj stery Gforce'a.. Tylko VGA i nic więcej.. tak samo z silnikiem. Skoro miałeś BOSCH'a to trzeba było brać motor od BOSCH'a.. Możesz troszke teraz wydać na osprzęt ;/

Z BMW jest jak z seksem.. Po co latać na ręcznym jak można dać w pi*de ^^

http://images75.fotosik.pl/883/2efac5199f97deb3med.jpg


http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=202893

Moja mała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko jezeli zmienie czujniki i reszte to wszystko to wydaje mi sie ze silnik powinien odpalic. kurde zamowilem ten czujnik z boscha i nie chce zeby sie okazalo ze nawet przez ten czujnik to nie bedzie dzialac Wsumie jak moze czujnik z simensa dzialas na instalacji z bosha, Tamten silnik mial czujnik polozenia walu korbowego simensa, przelozylem ze swojego na bosha i dostal iske i nawet paliwo zaczlo leciec. Tylko dalej nie pali, caly czas strzela w kolekttor i zalewa swiece.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.