Skocz do zawartości

problem z zimnym silnikiem


chatuuu

Rekomendowane odpowiedzi

kurde nadeszla odwilz i moja beti sie rozchorowala. tzn dopoki sie nie nagrzeje to tak jakby nie chciala przypieszac. uczucie jakby zle palila garach.

jak sprawdzic cewki czy dobre ??

Jakie ewentualnie sa kozty cewek.

jakie kable najlepiej kupic i tez jakie kota mniej wiecej.

podejrzewam tez swiece. wiec jakie najlepiej kupic.

320 e36 coupe z 93 roku

dzieki za opdowiedz.

 

 

Wymienilem swiece i dalej nic. objaw ten sam. na zimny silniku podczas ruszania zamochod tak jakby zamulony nie chce przyspieszac. ma taka jakby dziure. chwile to trwa po czym przyspiesza ale tez bez rewelacji.

co to moe jeszcze byc

 

P.S sprawdzalem wieczorem i nie mam las vegas pod maska. wieck kurde nie wiem co to moze byc :/

 

Problem wystepuje tylko na zimnym silniku. po rozgrzaniu ustepuje. nie ma problemu rowniez z jazda na gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest wlasnie normalne. bo kurde to nie chodzi o to ze on nie ma mocy tylko o to ze tak dziwnie sie achowuje jakby byl zamulony. dodaje gazu na co on nie reaguje na obrotach po czym po chwili dopiero z duymi oporami zaczyna sie wkrecac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ,ale zaczyna działać po jakichś 3-5 min po odpaleniu napostoju,podczas jazdy to trochę szybciej,

czyli silnik jest prawie zimny a sonda już pracuje (sprawna sonda)

 

A czy nie zauważyłeś żeby auto paliło więcej lub działo się coś dziwnego z ekonomizerem podczas tego jak się dławi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio dzisjaj w sumie kurde po calej nocy i polowie dnia wsiadlem i odpalilem to obroty praktycznie spadly do zera. a ekonomizer tez cos tak jakby glupial ale tylko po odpaleniu poniej ok. problem kurde ustepuje po rozgraniu do jakis 30-40 stopni i w asadzie po przelaczeniu na gaz nie wystepuje a na ga mi sie przelancza po przekroczeniu 30 stopni. mam sekwencje

Zmian w spalaniu nei zauwazylem sa to skokiu typu +/- 1 litr gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.