Skocz do zawartości

Zestaw naprawczy wymiana klocków ...


qasdf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzis gdy chciałem wymienić klocki okazało sie że miałem zapieczone zaciski mechanik mówi mi ze potrzebny będzie zestaw naprawczy i cilinderek.

Patrzyłem na allegro i sa takie zestawy naprawcze również z tłoczkiem ale samego cylinderka nie znalazlem występują same do e36 i starszej . Gdzie go można dostac i ile trzeba zapłacić. Jeśłi bym zamawiał u nich to za 2 zestawy naprawcze 25zł i dwa cylinderki po 55 ale myśle że nie bedzie to dobrej jakości ;/

 

Wogóle troche się pogubiłem tłoczek chyba jest dobry bo wspominał o samym cilinderku i zestaw naprawczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Znajdź/zapytaj tutaj:

http://www.czescidobmw.pl/

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz VIN to nic prostszego:

www.realoem.com

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jeżeli kolega nie zna średnicy tłoczka to nie trzeba rozbierać zacisku aby zmierzyć tłoczek, wystarczy zdjąć koło i na zacisku hamulcowym nabita jest średnica tłoczka oraz grubość tarcz z jakimi współpracuje zacisk (w tym wypadku info. o grubości tarcz nie potrzebne).

 

W M47 średnica tłoczka to: przód 54mm, tył 40mm w M52 prawdopodobnie też.



Potrzebujesz klucza do blokowania wału korbowego M47 / M47N... mam taki! NOWA CENA 120zł!


Amsoil AFL + Archoil AR9200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do czescidobmw w zamówieniu do klocków i czujnika dodałem 2 zestawy naprawcze tak jak zalecił kolega skoro nie ma w katalogu głównym

nalezy napisac w komentarzu zamówienia. Tak tez zrobiłem miejmy nadzieje że o niczym nie zapomną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.