Skocz do zawartości

[E39] 528i - Przegrzewka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Członkowie klubu

Zarobiony jestem-jak nie praca to inne sprawy(wiesz jakie-odpuściłem sprawę).Nie raz dla mnie 24h to za mało i schudłem 6 kilo.

Właśnie wróciłem z Wa-wy, ogarnąłem mechanikę w "Czarnym" na igłę i puściłem już 8 koła :D

Odbijemy nie martw się :wink: .

ec2Wze6.jpg
Opublikowano

No ja czekam. Moja to mówi, że jak pojedziemy do Ciebie to się spijemy w nic. Mówię, że nie, ale ona na to "Ty tak za każdym razem mówisz" :mrgreen:

A co do tamtej sprawy, nie ma co na siłę brnąć dalej w to.

Opublikowano
  • Członkowie klubu
"Ty tak za każdym razem mówisz"

Skąd ja to znam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Idę spać bo juz padam na twarz.

ec2Wze6.jpg
Opublikowano
Ciagle piszesz o tej wódce, a jakoś nie możemy się zebrać żeby ją wypić :mrgreen:

Proponuje spotkanie ttt na Kaszubach.

Wpisowe pol banki etylinki PB40 :mrgreen:

 

P.S. Pamietacie, co to "ttt" :?:

http://ttt.org.pl/images/gora.png

Edytowane przez >Arecki<

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Opublikowano
  • Członkowie klubu

No :mrgreen:

Ale ja wolę TNW-towarzystwo nietrzeźwości wzajemnej :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Opublikowano

Pół bańki to mało :D Jestem duży chłop i potrafię w siebie wlać hehe :D A tak w ogóle to zapraszamy do Płocka bo taniej Tobie wyjdzie przyjechać, a przecież na kaszubach w dwóch czarnych trzeba by było się pokazać... Chyba, że coś dobrego proponujesz... :mrgreen: Dobranoc Paweł :D

http://images43.fotosik.pl/1604/069bc6a695abb4b3med.jpg

Opublikowano

Pol banki, to na wstep :D

Najlepsze dziewczyny sa z Koscierzyny :!:

Proponuje do towarzystwa Carbonschwarz 416, tez V8 :!: Najladniejszy kolor z palety BMW.

Dziewczyny zauwaza i sie obejrza, Ausspuff Eisenmann Race :!: :!:

Edytowane przez >Arecki<

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Opublikowano
  • Członkowie klubu
Pół bańki to mało

Zależy jaka duża ta bańka :wink: a to,że 40 oktanów to się wie.

Pol banki, to na wstep

O k****wa :mrgreen: Było by padnij,bo powstań się nie uda :mrgreen:

Najlepsze dziewczyny sa z Koscierzyny

:P :P :P :P ........................................ :norty: :mrgreen:

Oj tu bym się zastanowił Arek.... :mrgreen:

By trzeba sprawdzić :mrgreen:

w dwóch czarnych trzeba by było się pokazać...

Faceci w czerni :mrgreen:

Proponuje do towarzystwa Carbonschwarz 416, tez V8

Trzy czarne V8 :D :D :D

Dobranoc Paweł

Dobranoc :D

ec2Wze6.jpg
Opublikowano

Jak zwykle robimy za totalnych offtopow, ale jakos nas nie wy...

Kochamy nasze autka, a jakos nie mam problemow, zeby blagac forum o pomoc. Chyba najwiekszym byl wkurzajacy pad rozrusznika. Palilo raz na 20-30 razy. Jest nowy... :lol:

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Opublikowano
Nie mają za co Arek. Przecież rozmowa jest o autach, a że przy okazji dochodzą dziewczyny i napoje...hmm standard :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.