Skocz do zawartości

BMW E87 120d, Radom WBAUG51090JU07704


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Uwielbiam ten dział.. istny kabaret. Jak jedna na dziesięć osób wrzuci tu samochód, który jest sprzedawany przez uczciwego człowieka, który nie kłamie w ogłoszeniu to jest święto. :) Tak to prawie same "okazje". Jak nie cofnięte z 200 tys przebiegu to znowu złożony z dwóch, no bo przecież musi być "tanio". :duh:

 

No ale niestety, lata lecą i nic się nie zmienia, nadal statystyczny Polak to i d i o t a, który wierzy w cuda. No ale w końcu jesteśmy narodem głęboko katolickim to co się dziwić, że wierzymy w cuda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

to jakaś paranoja.

ale takie nasze niskie zakompleksione postkomunistyczne charaktery.

że jak nie ma 1 z przodu to złom co nie do końca jest prawdą ale jak ma 2 czy 3 z przodu to kosztuje powiedzmy 5 tysi euro a nie 10.

3 dni temu byłem kupić sobie brykę.

paliwa miałem tylko do granicy.

zajechałem na pierwszą możliwą stację czyli zjazd z A2 na Słubice i co widzę.

ruscy, polacy, rumuny z lawetami.

wielkie szyldy korekta liczników i kilku panów z kompami.

samochody na poprawkę książka serwisowa do śmieci i jazda.

tylko nie wiem czemu ma to służyć.

takie oszukiwanie siebie.

bo proste jest i łatwo sprawdzić że jak dany model po sprowadzeniu jest tańszy niż najtańszy w de to coś nie halo musi być :nienie:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech kupują co chcą i za ile chcą. Jak nie przejadą gołą dupą po nieheblowanej desce, to się niczego nie nauczą. A jeszcze opierdolić potrafią jak napiszesz coś nie po ich myśli. Skąd się tego wszystkiego nabrało, kiedyś tego nie było. Nie wiem co jeszcze można dla takich ludzi zrobić. Ja nie mam takiego tupetu, a tym bardziej charakteru bo bym się sam zajął różnymi przekrętam. Skoro sa chętni i jest zapotrzebowanie na tego typu "usługi" to czemu nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bo ludzie są tylko ludźmi i mają słabe charaktery, łatwo ulegają pokusom, wierzą w cuda itd. Nie rozumiem tylko dlaczego rząd nie zrobi porządku z tym całym dziadostwem. Przecież wystarczy kilka prostych przepisów wprowadzić, kilka zmina w ustawach i 90% przekręciarzy zmieni branżę. Statystyczni ludzie nie używają za bardzo mózgu i od tego jest państwo żeby o tych ludzi dbać, bo inaczej robi się taki b..del jak jest teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieni sie dopiero kiedy jakiś ważny urzednik nadzieje sie na takie cudo -(Nie bita igiełka ,przebieg autostradowy,wlascicielka 90 lat,niepalaca dobrze sie prowadzaca) i wowczas przez tydzien w telewizji rozpocznie sie debata w ktorej polowa z nich nawet nie bedzie wiedziała ze auta sprawadzane sa na lawetach.A wypadki to wina pijaków,i niedostosowanie warunkow panujacych na drodze.Najlepiej kupowac od ateistow bo oni najmniej grzesza.A tak-oszukują itp - w niedziele do kosciolka do spowiedzi i na drugi dzien sa swieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.