Skocz do zawartości

m20 [E34] 5.2.5i Automat


Oley92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko jak sprawuje się ten model w automacie i co myślicie o tym samochodzie http://moto.allegro.pl/bmw-525i-lpg-i2766736332.html ? zastanawiam się czy nie kupić go, ale jak widzicie automat ? spalanie 15l, na zimnym skrzynia czasem szarpie, gaz najtańszy, warto w ogóle inwestować w kupno tego samochodu? proszę o szczere porady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie lubię automatów bo nie sątak zrywne jak manualne. Inne kwestia raczej mnie zastanawia - instalacja gazowa. Zakładam, że tam musi być zwykła instalacja czyli ktoś poleciał po kosztach i nie wiadomo, czy ta kwestia nie dotyczy całego auta (czytaj oszczędzanie na częściach).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąć dobrego mechanika, który coś powie na temat silnika co jest najważniejszym punktem, sprawdzić stan zawieszenia (najlepiej zajechać do stacji diagnostycznej) no i możesz zobaczyć czy korozja go zjada (np. sprawdzić stan blachy od strony bagażnika bo tam najłatwiej dojść do gołej balchy a jeżeli tam coś się dzieje od środka to na zewnątrz też coś było/będzie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blacharka nie jest dla mnie problemem, mam lakiernika w domu, gadałem z gościem i mówił mi ze na zimnym skrzynia coś tam odbija czasem to bardzo źle ?

Lakierniko-blacharza masz ? Bo wiesz - co innego łatać zbiornik a co innego konstrukcję nośną pojazdu.

 

 

Edit: Jak mi kurcze ze słowa błotnik wyszedł zbiornik ?

Edytowane przez sad_madman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego-bmw e34 z jednym z najlepszych silników za 2500zł? :shock: Jeśli da się z tego zrobić auto do jazdy,to szykuj kilka tysięcy złotych na naprawy. Nie ma tanich i dobrych bmw. :nienie: Za te pieniądze szukaj golfa 2. Pojeździ jeszcze bardzo długo i w miarę bezawaryjnie.
Nic nie stuka nic nie puka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak koła stoją prosto to okey :mrgreen: a tak na powaznie trzeba sprawdzic czy słupek sie nie przestawil, podłoga, bo jak blotnik, drzwi i próg mozna wymienic.

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.