Skocz do zawartości

m50b25 E34 Rozszczelnienie na chłodnicy


damianemszczytno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dłuższego czasu uciekał mi płyn z chłodnicy , dałem na warsztat i niby rozszczelniła się chłodnica na łączeniu ze zbiorniczkiem wyrównawczym, podoba da rade to jakoś skleić , czy to się opłaca czy lepiej kupić nową chłodnice ?

 

Może ktoś się spotkał z takim czymś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze sa takie opcje naprawy ,ale wolalbym kupic nowa lub uzywana niz klejic co jakis czas bo cisnienie i tak pewnie zrobi znowu swoje :shock:

Kilku moich kolegow mialo problemy z chlodnicami i kazdy kupowal druga :wink:

"Bokiem Mijam Wszystkich " :D Bawarski Motor Warczy i Bardzo Mocno Wymiata

Moja bestia ;) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=196786

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś też się rozszczelnila właśnie na łączeniu ze zbiorniczkiem i tak dolewalem i dolewałem tego płynu aż w końcu kupilem nową polcarowską.

Co do używek...jesli została wyciągnięta z auta i stała dłużej niczym nie zalana to ja bym jej już nie brał bo za chwile rozszczelni się tak samo. Co do sprawdzania czy nie cieknie to nie ma opcji zrobić tego samemu. Nalanie wody do chłodnicy nic nie pokaże bo tam musi być naprawdę duże ciśnienie żeby ją sprawdzić. Jedyna opcja to jechać gdzieś gdzie sprawdzają szczelność chłodnic albo po prostu wsadzic do auta zalac płynem i zagrzac normalnie do temperatury roboczej.

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, byłem u gościa co naprawia chłodnice i powiedział że to rozszczelnienie jest od uszczelki pod głowicą :roll:

i nie wiem co dalej począć, dałem na warsztat mają sprawdzić wszystko co związane z walnięta uszczelką pod głowicą.

Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.