Skocz do zawartości

E90 zaparowane szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Temat jesienny. Mam odczucie że mi autko bardziej paruje niż rok temu. Wymieniłem filtr kabinowy na papierowy bo z węglowego waliło :cry: już po 1/2 roku. Ten jest spoko. Druga sprawa to 3 lata temu szyba wymieniona - chyba nie ma nic do problemy. Co może być podejrzane? Dla mnie w aucie jest wyraźnie więcej wilgoci.
Opublikowano
Kiepsko uszczelki drzwi itp. moga trzymac ,mozna je sciagnac i lepiej "przykleic" oraz przesmarowac jakims dobrym preparatem

"Bokiem Mijam Wszystkich " :D Bawarski Motor Warczy i Bardzo Mocno Wymiata

Moja bestia ;) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=196786

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

A ja Ci polecam i każdemu kto ma problem z wilgocią wozić w aucie pochłaniacz wilgoci.

Mi po 2 tygodniach zebrał ok 100ml wody.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Opublikowano
  • Autor

Uszczelki do drzwi to jest jakiś trop. :shock: Wypatrzyłem wodę na listwach ozdobnych czyli pomiędzy uszczelkami co to oznacza, wymiana uszczelek - sorki - po 5 latach :|

Klimka dobra na osuszanie to działa, od tygodnia dywanki gumowe i oponki zimowe.

Opublikowano
Jak pisalem wyzej,te uszczelki to podstawa na poczatek ,potrafia sie odksztalcac i nie trzymaja dobrze :wink: Fakt ,az dziwne ze w 5 letnim aucie taki cyrk :shock: Nowe nie musisz od razu ,ale sproboj sciagnac ,wyszyscic i przykleic dobrze na miejsce ,moze pomoze chociarz na jakis czas :wink:

"Bokiem Mijam Wszystkich " :D Bawarski Motor Warczy i Bardzo Mocno Wymiata

Moja bestia ;) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=196786

  • 2 lata później...
Opublikowano
Witam. Odgrzewam kotleta, ale o jakich dokładnie uszczelkach mówicie ? Które należy zdjąć i wyczyścić i założyć ponownie ?
Opublikowano

Zapewne uszczelki w drzwiach.

 

@Michal 330xd mozesz podac jakiegos linka do tego pochlaniacza co masz? '

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Ja miałem pochłaniacz wilgoci tego typu http://www.bdsklep.pl/humistop-uniwersalny-pochlaniacz-wilgoci-pojemnik--wklad,id-263

Miałem go w aucie prawie miesiąc. Po dwóch tygodniach zebrał około 100ml wody. Po kolejnych dwóch tygodniach już nic nie zebrał, to go wywaliłem.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Opublikowano
O którą uszczelkę Ci chodzi : uszczelka naokoło drzwi i jest to uszczelka przyklejona kolego, oraz jest jeszcze uszczelka na samej górze na rancie drzwi, taka filcowa od wewnątrz :)
Opublikowano
  • Autor
Uszczelki z czasem robią się jakby twardsze i gorzej się układają. Czuć to przy zamykaniu i otwieraniu drzwi, drzwi jakby lżej chodzą, jakby okno uchylone. Pomogło smarowidło do uszczelek kupione w ASO.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.