Skocz do zawartości

Problem z drzwiami przednimi pasarzera


mariusz530d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam mały problem z drzwiami przednimi pasażera ,otóż po wciśnięciu przycisku otwarcia drzwi w kluczyku otwierają się wszystkie oprucz przednich pasażera nie można ich otworzyć od środka,nie działa szyba ani lusterko el.Bezpieczniki sprawdzone wszystkie ok,a wczoraj jeszcze wszystko działało normalnie.Co może byzć przyczyną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz drzwi pasażera z tyłu i zdemontuj je,będziesz miał dostęp do szczytu drzwi przednich.Wydłub jajowatą plastikową zaślepkę,zrób z drutu haczyk wsadź do dziury złap za zabezpieczenie klamki i wepchnij do przodu. Wyciągnij klamkę potem siłownik centralnego zamka.Zamek się zluzuje i po bólu. Lub hard way odkręć dwie śruby w boczku i mocno szarpnij.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może byzć przyczyną?

zrobiło się zimno i pewnie straciłeś styk we wtyczce na połączeniu drzwi i budy

ja bym próbował poruszyć wiązką kabli idącą z drzwi a jak zaskoczy i uda się otworzyć to cza wtyczkę z gniazdka wypiąć i czymś do polepszenia styku popsikać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki zwiazek ma zimno z brakiem styku ?!

 

pewnie na myjni byles w ciagu ostatnich 2-3 dni. E39 nie maja szczelnych drzwi od srodka. (albo stał na deszczu)

Wjedz na noc do jakiegos ogrzewanego garazu, wszystko przejdzie. Ewentualnie zalacz silnik ogrzewanie na max i suszarka z drugiej strony, ale lepszy skutek odniesie ogrzewany garaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem jaki zwiazek ma zimno z brakiem styku ?!

A no taki że metale przy niższej temperaturze "maleją" przez co możesz być problem ze stykiem.

Za to przy wyższej się rozszerzają i niema problemów z przewodzeniem.

Spotkałem się już z czymś takim pare razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.