Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To pierwsze - na pierwszy rzut oka - kolor kierunków się nie zgadza, nie są w jednym kolorze czyli na pewno z jakiegoś powodu były zmieniane. Dwa - kierownica wydaje się, że jest obszyta = musiała być zniszczona. Wnętrze nie jest w rewelacyjnym stanie tzn może nie ma tragedii ale widać zmęczenie, to na pewno nie jest 200tys przebiegu ale co najmniej drugie tyle. Cena niska, a trzeba w niej liczyć zarobek handlarza i koszt przyjazdu do polski. Resztę już sobie sam dopowiedz tzn ile ono kosztowało przy zakupie i w jakim musiało być stanie. Po opłatach i wstępnym serwisie na pewno nie zamkniesz się w Twojej kwocie. Poszukaj uczciwych ofert w nieco wyższych cenach. Tylko znowu bez przesady wyższych. I poczytaj dobrze forum jak te auta powinny wyglądać, jakie mają charakterystyczne cechy zużycia, wszystko tu jest opisane. Przynajmniej gdy ja szukałem auta to znalazłem na forum odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Powodzenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze tak nie w jednym poście ale siedzę na tel i tak skakanie z strony na stronę :( jesz dam tutaj kilka co wypatrzylem

http://olx.pl/oferta/bmw-328i-CID5-ID90vct.html

 

do tej mam 100 km ale tanio coś

http://olx.pl/oferta/e46-2-8-full-opcja-CID5-ID8YKg7.html

 

 

http://olx.pl/oferta/bmw-323-e46-170-km-igla-xenon-skora-1998-CID5-ID90xo7.html

 

Proszę o pomoc w wyborze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest temat do wybierania, chcesz oceny aut to załóż temat w odpowiednim dziale, daj numer vin i wtedy ci ktoś pomoże. Tutaj rozmawiamy ogólnie. Nikt ci nie bedzie co chwile na kazde auto odpisywał jak bedziesz rzucać ogłoszeniami.

 

dobre e36 kosztuje wiecej.

Edytowane przez K3m0T1989
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugiej tej czarnej z Twojego drugiego postu też coś było robione - tylne lampy poliftowe w modelu przedlifotwym. I maska po lewej wydaje się odrobinkę niżej. Ogółem pewnie wszystkie w tak niskich cenach to odpicowane szroty.

Tak jak mówiłem, nikt za Ciebie auta nie wybierze musisz sam najpierw "zrobić się mądrym" a następnie zacząć poszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K3mot1989 słuchaj jestem nowy na forum widziałem jak ludzie tutaj wrzucali ogłoszenia wiec tez wrzuciłem się tak nie spinaj. jak jesteś dla kogoś miły to 2 osoba będzie też miła dla ciebie jesteś ham to i 2 osoba będzie hamska dla ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dlatego że jesteś nowy to cie ktoś musi naprostować. Regulaminu żaden nie czyta, burdel robi tutaj codziennie ktoś nowy. Przejrzałeś działy na tym forum ? znalazłeś może taki

"Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż" ? nic ci jego temat nie rozjaśnił do czego służy ?

 

Każdy nowy popełnia ten sam błąd, dosłownie każdy. Zaczyna używać forum od pisania. A forum jest do czytania. Zaraz zapytasz w tym temacie jakie wady ma ten silnik, ile pali, czy można gazować itp. A to wszystko jest na forum, nie trzeba pytać codziennie o to samo, wystarczy przeczytać. Dosłownie kazde twoje pytanie zostało przemaglowane wiele razy, te auta już są tak długo na rynku, są prześwietlone lepiej niż w ASO, nie ma możliwości żeby cokolwiek tutaj zaskoczyło kogoś. Wiec jak uważnie przeczytasz to wyciągniesz wnioski że każde twoje pytanie zostało już zadane.

 

Posiedz na forum rok, dwa, poudzielaj się, podziel wiedzą i pomyśl ile jesteś w stanie odpowiadać na ciągle te same pytania. Odpowiesz raz, drugi, dziesiąty, potem cie szlag trafi. A tu kolejny gośc dopiero co się zarejestrował, ledwo mail przyszedł aktywacyjny a on już smaruje posta za postem o tym samym.

 

zobacz co masz pod nickiem napisane, zastosuj się do tego.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

już bardziej umęczonych ulepów nie możecie wrzucać? :norty:

aż oczy bolą jak takiego szrota prosto z de za 10 tysi ktoś wstawia.

takie bardachy kiera obszywana kierunki inne przód/tył umęczone w środku jakby ktos granat wrzucił.

nie przeszkadza to? :shock:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I doświadczony kolega powyżej dobrze mówi. Te auta które Ty wstawiłeś nikomedes, po raz, że do złego działu, po drugie, że posiadają tak oczywiste wady widoczne nawet dla laika. Wystarczy poczytać 15 minut i 10 minut pooglądać zdjęcia takich trójek choćby i w forumowej galerii by wiedzieć, że coś jest nie halo. Od razu widać, że tego nie zrobiłeś więc nie dziw się, że K3m0T1989 biorą nerwy. Może i pokora nie jest konieczna do znalezienia dobrego auta ale dociekliwość i cierpliwość na pewno. Nikt by Ci nie zwracał uwagi gdybyś pytał o sprawy nie tak oczywiste, lub dotyczące konkretnego egzemplarza i wymagające doświadczenia.

Zamiast się unosić i prowokować bezproduktywne dyskusje, po prostu usiądź i znajdź to co już jest wręcz "podane na tacy". A baza wiedzy jest tu ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie w szpilkach.

świadczy że była albo porwana albo wyślizgana jak kondom.

nikt ładnej kiery nie obszywa.

a szczególnie nie ma takich kaprysów handlarz jeśli już o tym konkretnym przypadku mowa.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież wiadomo, że mowa o aucie od handlarza, a oni w 90% robią to tylko po to by coś ukryć. I do tego w kombinacji z resztą wad tych aut to wiele mówi. Przecież mowa o konkretnym kontekście nie natomiast o prywatnym samochodzie na sprzedaż w przypuszczalnie dobrym stanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie była wyślizgana,co niczym nadzwyczajnym nie jest.Migacze?.Podejrzewam iż uznał iż białe przy ciemnym aucie będą ładniejsze.To sprawa gustu.Mam jedynie na myśli to by pisać o wadach oczywistych i bezsprzecznych jeśli są widoczne.I wcale nie twierdzę iż to dobre auto,lecz na podstawie samych fotek nie dyskwalifikuje go.Tym bardziej iż próg bólu ew.nabywcy nie jest mi znany, :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 200 czy 300km po auto, które ma np kierunkowskazy nie do kompletu lub już na zdjęciu widać krzywo spasowaną maskę to ja bym nie pojechał ;) To pierwsze ostrzeżenie albo o niekompetencji właściciela / handlarza ew. naprawie "po taniości" co też sugeruje, że i reszta była tak robiona. Ale gdyby było blisko zajrzeć nie szkodzi, to racja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz,bez problemu moge napisać co trzeba w nim zrobić by było to AUTO, i to iż bedzie to kosztować prawie jeszcze raz tyle.I jest to oczywiste.Kosztuje ile kosztuje.I czego wymagasz za te pieniądze?.Ma być inaczej ?.To trzeba z 10 kawałków dopłacić.Jescze raz : próg bólu, :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale ja bardziej miałem na myśli to iż auto może być tanie i mieć mnóstwo wad, ale widać po nim, że jako tako wygląda - dokładnie jak mówisz - inwestujesz X tys. i jeździsz. Ale gdy oprócz wad i uszkodzeń widać partactwo wówczas możemy się natknąć na studnię bez dna, która pochłonie tyle kasy ile tylko będzie widzieć w zasięgu reflektorów :P Także absolutnie się z Tobą zgadzam, jedynie doprecyzowałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chce zakupić o to ten samochód z ogłoszenia : http://otomoto.forumsamochodowe.pl/bmw-316-e46-bmw-e-46- ... 65693.html jutro jade go obejrzeć pytanie czy warto ten silniczek wystarczy mi ale pytam o awaryjność czy lepiej szukać przed FL ?

Ogólnie poszukuje samochodu w granicach właśnie 15 tys + gaz czyli do 17 tysiecy to taki styk z tym bmw wygląda PIĘKNIE, mam niedaleko mechanika znajomego mogę zabrać na diognostykę podjedziemy ale słyszałem że te silniki są awaryjne i kosztowne czy lepszym wyborem w tej kasie bedzie a4 b6 2000r tak na boku co bedzie tansze w uzytkowaniu.

Słyszałem ze a4 b6 drogie zawieszenie 50 tys km wymiana a bmw ma podobno trwałe zawieszenie 100 tys+ się robi i chyba nie jest tak drogie jak w b6 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chce zakupić o to ten samochód z ogłoszenia : http://otomoto.forumsamochodowe.pl/bmw-316-e46-bmw-e-46- ... 65693.html jutro jade go obejrzeć pytanie czy warto ten silniczek wystarczy mi ale pytam o awaryjność czy lepiej szukać przed FL ?

..............................................

 

 

 

http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=155152

 

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=264978

Edytowane przez SilverRanger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ale nie akurat e46 bardziej do mnie przemawia jest dla mnie zgrabniejsze i wielkość mi odpowiada-idealna ! Tylko jak z podzespołami z tym silnikiem czy awaryjne i czy warto kupić tą bmw z ogłoszenia chce się doradzić was formułowiczów pewinie nie jeden z was ma duzą wiedzę i prosiłbym o wasze porady i podzielenie się opinie bo 16 tys to dla mnie nie ukrywam spory wydatek długo odkładałem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ale nie akurat e46 bardziej do mnie przemawia jest dla mnie zgrabniejsze i wielkość mi odpowiada-idealna ! Tylko jak z podzespołami z tym silnikiem czy awaryjne i czy warto kupić tą bmw z ogłoszenia chce się doradzić was formułowiczów pewinie nie jeden z was ma duzą wiedzę i prosiłbym o wasze porady i podzielenie się opinie bo 16 tys to dla mnie nie ukrywam spory wydatek długo odkładałem ;)

 

W tym wątku będziesz miał bardziej precyzyjne odpowiedzi, jeżeli chodzi o stan konkretnego egzemplarza.

Natomiast tak na szybko, to wstrzymaj z oględzinami w/w auta. Wrzuć tam odpowiedni temat, i poczekaj.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.