Skocz do zawartości

spadnięta linka z prawego zamka maski BMW E38


sebcio740

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz zdemontowales nerke to masz 70% roboty za soba. Wez dlugi srubokret i znajdz taki cycek przy zamku. Jest to mocowanie linki wlasnie. Wystarczy ze go popchniesz i voila maska otwarta. A linke zamocowac spowrotem juz nie jest trudno.

 

Poza tym. Nie krzycz, lepiej czyta sie małe litery a nie DUZE JAK CALY CZAS MASZ ODPALONY CAPS LOCK.

 

Po drugie prosze cie zmien tytul bo slowo "spadnieta" kojarzy mi sie z dzieckiem na koncu szkoly podstawowej :mad2:

 

Pozdrawiam

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez dlugi srubokret i znajdz taki cycek przy zamku. Jest to mocowanie linki wlasnie. Wystarczy ze go popchniesz i voila maska otwarta.

Jeżeli jest to prawy zamek czyli ten od strony pasażera to nie popchnąć a pociagnąć trzeba w stronę silnika i trzeba to zrobić czymś zagiętym na końcu w krótki haczyk(ja użyłem miedzianej rurki hamulcowej)...trzeba celować w miejsce dokładnie gdzie wchodzi linka łącząca lewy zamek z prawym...Jeżeli jeszcze nie poradziłeś sobie z tym Kolego to napisz na priv...wyśle Ci dokładną instrukcję jak to zrobić.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm masz racje uznałem że problem jest z zamkiem na ktory patrzy sie od przodu. Czyli normalny prawy to jest w tym przypadku lewy. Tak trzeba to pociągnąć pytanie tylko czy uda sie zdemontowac nerke.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.